STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl

Relacja z wydarzenia - Festyn 19.04.2009 r. w Warszawie

Na stoisku dużo się działo. Promowaliśmy naszą działalność i zwracaliśmy uwagę zwiedzających na problem bezdomnych psów. Sprzedawaliśmy także nasze gadżety, zabawki dla dzieci, gadżety dla psów i ich właścicieli oraz mnóstwo innych rzeczy, by zarobić na ratowanie kolejnych psów. W godzinach popołudniowych wspierały nas boksery należące do naszych wolontariuszy, adoptowane z naszej undacji i będące pod naszą opieką, wciąż szukające domu.

Akcja była wspaniałą okazją do opowiedzenia o nas, o bezdomności, a przede wszystkim do spotkania się – z wolontariuszami, naszymi sympatykami. Udało nam się także, co nie bez znaczenia, uzbierać i zarobić fundusze na naszą działalność.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy nam pomogli przygotować tak dobrze wszystko w takim tempie – przy projektowaniu i realizacji materiałów promocyjnych, zdobyciu przedmiotów na sprzedaż, zorganizowaniu i prowadzeniu stoiska.

Miło nam było, gdy odwiedzili nas, wraz z opiekunami, nasi byli podopieczni – teraz szczęśliwe, kanapowe psy z wesołymi oczami i poczuciem bezpieczeństwa.

W takich chwilach wiemy, że warto pomagać.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.