STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl

Akcja Edukacyjna w Przedszkolu 03/12

Fundacja SOS bokserom poraz kolejny odwiedziła przedszkole nr 84 przy ulicy Dworcowej 1 w Warszawie. W ramach prowadzonych przez Fundację działań edukacyjnych wolontariusze mieli z dziećmi zajęcia pt. Przyjaciel Czworonoga, na podstawie prezentacji o tym samym tytule opracowanej dla Fundacji przez Magdalenę Dawidowicz. Lekcja ma pokazać dzieciom, na czym polega odpowiedzialność za czworonoga i opieka nad nim. By kilkulatki lepiej zapamiętały treść i przesłanie lekcji, zajęcia były prowadzone w sposób interaktywny. Prowadzący przy kolejnych slajdach zadawał dzieciom pytania i wysłuchiwał ich pomysłów. Prezentacja wzbogacona jest atrakcyjnymi ilustracjami podopiecznych Fundacji, dzięki którym już kilkuletnie maluchy mogą lepiej zobaczyć i zrozumieć pewne zjawiska i problemy. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach i chętnie zabierały głos. Dzięki takim akcjom chcemy propagować prawidłowe wzorce odpowiedzialnej opieki nad zwierzęciem już u dzieci i młodzieży mając nadzieję, że czym skorupka za młodu…

Dziękujemy Pani Dyrektor Przedszkola Barbarze Puścian za zaproszenie oraz dzieciom za piękne rysunki psów oraz zabawki dla podopiecznych naszej Fundacji.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.