STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl

Jak pomagać

 

Jak pomagać?

 

 

1. Wolontariat
Sympatycy bokserów, którym nieobojętny jest ich los, mogą pomagać na różne sposoby. Jest tak wiele do zrobienia. Informacje na temat wolontariatu udziela Kasia tel. +48 505-675-444, można także napisać na adres: adopcje@sosbokserom.pl.

2. Dom Tymczasowy
Można zdecydować się na ofiarowanie psu DT bezpłatnie, a więc ze zwrotem kosztów żywienia i opieki lekarskiej oraz podstawowego wyposażenia psa lub odpłatnie – gdzie prócz zwrotu kosztów otrzymuje się comiesięczne wynagrodzenie.
Możliwe jest też zaoferowanie DT na swój koszt. Zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli przeznaczyć na ratowanie kolejnego boksera.
WIĘCEJ...

3. Zakupy na Recz naszych podopiecznych
Akcja Pełna Miska
Psy, będące pod naszą opieką, a mieszkające w domach tymczasowych i hotelach niemal bez wyjątku są przez nas utrzymywane. Dlatego dużym wsparciem jest kupowanie karmy dla poszczególnych psów i wysyłanie na adres, pod którym mieszkają.
WIĘCEJ...

Inne
Można zakupić i przekazać na adres siedziby Fundacji wszelkie akcesoria, używane w pielęgnacji i utrzymaniu oraz transportowaniu psów wielkości bokserów: Obroże, smycze, miski, posłania, transportery, materacyki, środki na pchły, psie szampony itp.

4. Wsparcie finansowe
Wpłaty na konto Fundacji SOS bokserom - z tych środków ratujemy kolejne psy, opłacamy transporty, żywienie, ewentualne szkolenia. Zawsze można jednorazowo lub nieregularnie wspierać w ten sposób konkretnego psa wpisując w tytule przelewu jego imię. Wtedy pieniądze przeznaczane są tylko i wyłącznie na potrzeby wybranka.

Adopcja wirtualna - Darczyńcy informują nas (na email adopcje@sosbokserom.com.pl lub telefonicznie), że będą co miesiąc wspierać konkretnego psa tą samą kwotą, wpłacaną na konto Fundacji. Wysokość kwoty nie ma znaczenia. Taka forma wsparcia pozwala nam na rozplanowanie jego budżetu i zapewnienie mu aż do adopcji najlepszych możliwych warunków życia, szkolenia, leczenia.

Sponsoring leczenia – wsparcie finansowe dla psów leczonych w klinikach, z którymi współpracujemy. Można dokonać przelewu ogólnie na leczenie lub kastrację i sterylizację naszych podopiecznych, wtedy środki przeznaczane są na pomoc najbardziej potrzebującemu psu. Można także wesprzeć leczenie konkretnego boksera – w takiej sytuacji przelewając środki na konto kliniki, w tytule wpłaty należy wpisać imię wybranka. W przypadku wpłat bezpośrednio do klinik, bardzo prosimy o poinformowanie nas o dacie i kwocie wpłaty mailem lub SMSem.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.