STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl

Stwórz dom tymczasowy

POSZUKIWANE DOMY TYMCZASOWE DLA BOKSERÓW

Dom tymczasowy (zwany w skrócie DT) to bardzo ważne ogniwo w procesie przywracania psa do życia w godnych warunkach. Jest dla znękanego zwierzęcia istotnym etapem powracania do normalności, swoistą terapią, jednocześnie szkołą właściwego zachowania się w domowych warunkach. Dlatego poszukujemy odpowiedzialnych, doświadczonych miłośników psów, w szczególności bokserów, którzy z pełną świadomością podjęliby się tego zadania.

 

Jeśli nie możesz adoptować boksera, a kochasz zwierzęta i chciałbyś pomóc, możesz zaoferować dom tymczasowy jednemu z bokserów (lub ich większej liczbie) pozostających pod naszą opieką.

Jako opiekun z domu tymczasowego podejmujesz się zagwarantowania bokserowi lub bokserom:

 • mieszkania lub domu,
 • regularnego karmienia karmą zalecaną lub zaakceptowaną przez weterynarza,
 • regularnych spacerów (co najmniej trzech dziennie),
 • leczenia, gdy sytuacja tego wymaga,
 • uczenia psa podstawowych komend i zachowań.
 • Możesz zdecydować się na ofiarowanie psu DT bezpłatnie, a więc ze zwrotem kosztów żywienia i opieki lekarskiej oraz podstawowego wyposażenia psa lub odpłatnie – gdzie prócz zwrotu kosztów otrzymasz comiesięczne wynagrodzenie. Możliwe jest też zaoferowanie DT na swój koszt. Zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli przeznaczyć na ratowanie kolejnego boksera.

  Opieka nad psem lub psami w domu tymczasowym trwa do momentu wyadoptowania psa. W wyjątkowych sytuacjach DT może zrezygnować z opieki nad psem lub psami.

  Szczegóły dotyczące przyjmowania do DT naszych podopiecznych opisuje umowa zawarta pomiędzy naszym przedstawicielem a DT.

   

  Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości albo podjąłeś/podjęłaś decyzję, zadzwoń:

  Germaine 798-180-888

  Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
  nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
  NIP: 952-206-26-60

  Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
  Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.