STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUŚKA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Poznań
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

30.03.2012

Luśka błąkała się po wysypisku śmieci. Dzięki pomocy naszych wolontariuszy udało się ją złapać i zaprowadzić w bezpieczne miejsce.
Luśka przeszła pod opiekę naszej Fundacji, mieszka obecnie w domu tymczasowym u Pauli w Poznaniu.

Relacja:

"Jest śliczna i bardzo przyjazna, ma piękne umaszczenie. Nie boi się człowieka, rozdaje całusy i chce się przytulać. Zna podstawowe komendy i umie chodzić na smyczy. Bez problemu wskoczyła do auta. Wydaje się, że boi się dzieci. W ich towarzystwie nie umie sobie poradzić, nie wie, co ze sobą zrobić. Gdy w pobliżu pojawia się kot, staje się czujna, ale nie rzuca się nie niego. Sunia miała na sobie ogromne ilości kleszczy - na szczęście wszystkie są już wyciągnięte. Ma trochę zaropiałe oczka, ale uszy są czyste. Z pewników: nie ciągnie na smyczy, jest raczej ufna (choć boi się gwałtownych ruchów, smyczy i hałasu), jest czujna (pięknie stanęła gdy zobaczyła poruszającego się kota)."

14.04.2012

Luśka zamieszkała w nowym domu w Poznaniu.

Relacja z nowego domu:

"Witam Panią, jesteśmy już po pierwszych świętach z naszą kochaną sunią i muszę powiedzieć, że jesteśmy z nią bardzo szczęśliwi. Mamy nadzieję, że jej jest równie dobrze z nami. Nora (Lusia) zaakceptowała całą naszą rodzinę i przyjaciół, bo już wszystkim została przedstawiona. Jest naprawdę wspaniałym psiakiem, w domu zachowuje czystość, zostawiona sama w mieszkaniu śpi sobie w naszej sypialni kładąc sobie do towarzystwa maskotki naszych wnucząt.
Byliśmy już z nią dwa razy u lekarza i jak na razie to ją odrobaczono, a drugi raz to z kaszlem, ale dostała antybiotyk, wysmarowano jej gardło i już wszystko jest ok. Muszę jeszcze dodać, że sunia upodobała sobie mojego mężą i bardzo się pokochali, ona chodzi za nim wszędzie jak przysłowiowy pies, a mój małżonek odpłaca jej tym samym, wszędzie są razem aż miło patrzeć.
Przesyłam Państwu kilka zdjęć, jakie udało mi się zrobić.
Pozdrawiam serdecznie."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.