STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DORKA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT Wrocław
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

11.04.2012

Dorka pilnie szuka nowego domu:

"Dorka to 8-letnia średnia bokserka, a którą po śmierci mojej mamy jestem zmuszona oddać ze względu na brak warunków do jej utrzymania w małym mieszkaniu i przy bardzo długich godzinach pracy. Szukam dla niej dobrego domu, kogoś kto obdarzy ją opieką i miłością, jaką dawała jej moja mama. Suczka ma na imię Dora, jest koloru brązowo-czarnego. Je właściwie wszystko- karmę suchą i mokrą, nie wybrzydza. Lubi spacery, jest bardzo energiczna, radosna, przyjazna dla wszystkich. Zdecydowanie nie jest psem obronnym, NIE NADAJE SIĘ DO BUDY, NA ŁAŃCUCH!! Całe życie z nami była psem domowym!!!"

17.04.2012

Dorka przeszła pod naszą opiekę, zamieszkała w domu tymczasowym u Joanny we Wrocławiu.

Relacja:

"Dora jest już u mnie od trzech dni, zdążyłyśmy się już lepiej poznać, wiec mogę napisać parę słów.
Po pierwsze to wcale, ale to wcale nie wygląda na swój dojrzały wiek, nawet mordki nie ma oprószonej siwizną. Jest niesamowicie radosna, w każdej chwili skora do zabawy, wystarczy się tylko spytać 'gdzie masz piłeczkę' i od razu wstępuje w nią energia.
Wczoraj było wielkie kąpanie, które bardzo dzielnie zniosła i nie robiła mi wyrzutów.
W domu bardzo grzeczna, nic nie niszczy pod moją nieobecność, pierwszego dnia był lament, że wychodzę, ale teraz już jest spokojna, wie, że wrócę, sąsiedzi też nie narzekają, więc chyba jest ok.
Bardzo przyjaźnie nastawiona do innych psów, a jeszcze bardziej do ludzi. Na spacerze chciałaby się z każdym przywitać.
Bardzo milusińska i do przytulania chociaż potrafi też pokazać charakter. Wczoraj powiedziała mi co o mnie myśli po tym jak zostawiłam ją samą przed sklepem. Po wyjściu zostałam dokładnie obszczekana z wielkim wyrzutem czemu tak długo i czemu nic dobrego dla mnie nie mas, ale po chwili już bawiła się smyczą.
Jedyne co mnie martwi to, że nie chce za bardzo jeść. Mam nadzieję, że to etap przejściowy, że tęskni za swoim poprzednim domem i że to minie.
Dora szuka swojego domku takiego na zawsze, i ludzi którym odda całe swoje małe serduszko."

06.05.2012

Dorka zamieszkała w nowym domu u Pani Marii i Pana Jerzego w Orzeszu na Śląsku.
Relacja z nowego domu:

"Norka (Dorka) była wczoraj na wycieczce w górach.Podobało jej się wszystko i jazda samochodem i spacer, w naszym lesie jest już u siebie, z wnukami bawi się dobrze, zaakceptowała nas, a my ją. Z jedzeniem też już jest lepiej, a czasem prawie dobrze. Widzimy, że jest ładnie ułożona, nie jakoś przesadnie zdyscyplinowana, ale też nie widzimy, żeby była strachliwa, lubi wsiadać do auta, najlepiej obok kierowcy, chociaż otwartym bagażnikiem też nie gardzi. Czujemy się jakby była z nami od zawsze, jej chyba też jest z nami dobrze."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.