STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DYNGUS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

11.04.2012

Dyngus  trafił o schroniska w lany poniedziałek.

Relacja pracownika schroniska:

"Dyngus został zabrany z ulicy w lany poniedziałek stąd jego imię. Jest bokserem, ale bokserem skrajnie wycieńczonym. Jakie perypetie i przygody przeżył zanim trafił do nas trudno nam powiedzieć. Na pewno tułał się długo, wskazuje na to jego wychudzenie i zmęczenie. Jest bardzo zaniedbany. Ma zrogowacenia na skórze co świadczy o braku witamin, stan zapalny dziąseł i zębów. Jak ten psiak przeżył zimne wieczory i noce? Wiadomo boksery to nader delikatne psiaki. Dostał już suplementy, witaminy i leki przeciwzapalne. Czekamy co będzie dalej.

Dyngus do psów jeszcze nie jest sprawdzony, jest sam w pojedynczym boksie. Natomiast do ludzi jest super. Pozwala wszystko ze sobą robic, cieszy się na widok człowieka, merda i ogóknie jest wtedy szczęśliwy"

06.05.2012

Dyngus zamieszkał w nowym domu we Wrocławiu.

Relacja z nowego domu:

"Dyngus, teraz Norton czuje się świetnie i powoli dochodzimy do wniosku, że nie ważne gdzie, oby z nami, co bardzo nas cieszy :)
Od początku był super grzeczny, bez problemu zniósł prawie pięciogodzinną podróż, w domu na początku nie czuł się zbyt pewnie, nie wiedział na co może sobie pozwolić, bał się wejść do pokoju, ale teraz jest już ok i śmiga po całym domu, w końcu jest u siebie. Mimo jego wyczerpania, jego badania wyszły zaskakująco dobrze i powoli zaczyna przybierać na wadze.
A poza tym jest oazą spokoju: koty, ptaki czy szczekające yorki nie robią na nim żadnego wrażenia, odwraca głowę i dalej idzie tam gdzie zamierzał. Uwielbia zabawy patykiem i długie spacery, no i oczywiście drapanie po pupci, o które czasami nawet domaga się łapką :)
M&S

p.s. Pozdrawiamy i dziękujemy że jesteście :* "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.