STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BENIO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

13.04.2012

Benio został przywiązany do drzewa w okolicach schroniska, bokser miał przy sobie list od byłych właścicieli, informujący o trudnej sytuacji materialnej. Benio jest wychudzony, ma dwa latka, jest łagodny w stosunku do zwierząt i ludzi. Jest bardzo zestresowany obecną sytuacją, nie potrafi odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości.

FUNDACJA NIE ODPOWIADA NA SMSY DOTYCZĄCE ADOPCJI PSÓW, OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O KONTAKT TELEFONICZNY Z NUMEREM WSKAZANYM NA STRONIE

16.04.2012

Benio zamieszkał w nowym domu w Bydgoszczy.

Relacja z nowego domu:

"Dzień dobry

Nasz nowy boksio powoli się wycisza. Przestaje biegać, skakać i zaczyna spokojniej chodzić. Widzimy, że niewiele nauczono go zasad, więc praca od podstaw. Mankamentem jest jego szczekanie z różnych powodów, ale w tej kwestii zrobiliśmy już 50% postęp. Piesio poznaje okolicę, w domu chodzi za nami krok w krok. W nocy niestety także nas nie opuszcza, co oznacza wspólne spanie . Szczekanie młodego i próba dominacji wyprowadziła z równowagi Batona, więc musieliśmy trzymać pieski na dystans. Zapowiada się na razie psia szorstka przyjaźń, a dla nas harówka nad ich poprawnymi relacjami. Nasz zaprzyjaźniony weterynarz poradził, aby dać nowemu z 2 tygodnie spokojnego wyciszenia i nie fundować mu kolejnych stresów. Zwłaszcza, że pewnie stres spowodował u niego  nerwowy odruch oblizywania i obgryzania łapek. Z oględzin lekarskich wynika, że piesek może mieć te swoje 2 lata życia, a niedojadanie ograniczyło prawidłowy wzrost. Na dzień dzisiejszy jego waga to 23,8 kg. Apetyt ma wilczy, więc powyższa waga szybko się zmieni. Wysyłam kilka zdjęć, aby pokazać, że mimo stresu TOBI (reagował trochę na literę T stąd takie imię) czuje się w naszym domu dobrze."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.