STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MINIA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

15.04.2012

Minka to około 5 letnia sunia, która niedawno trafiła do schroniska. Bokserka jest zagubiona, smutna, tęskni za człowiekiem. Minka jest przyjaźnie nastawiona do świata, dogaduje się z innymi psami, garnie się do człowieka. Szukamy dla boksi kochającego domku. Minka została zaszczepiona i odrobaczona.

27.04.2012

Minka przeszła wczoraj pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym u Ingi.

Relacja Ingi:

"Minka okazała się bardzo pocieszną i energiczną boksią, tuli się i chce być zauważana. Widać, że bardzo była spragniona kontaktu z człowiekiem i on jest właśnie dla niej najważniejszy. Na koty nie zwraca uwagi i nie wykazuje żadnej agresji, inne psy też nie wzbudzają większego zainteresowania jeśli człowiek jest w pobliżu. U weterynarza dała się dokładnie zbadać, była grzeczna tylko poddenerwowana długim oczekiwaniem na swoją kolejkę. Weterynarz potwierdził przeziębienie, z wyciekiem z nosa, liczne nadziąślaki w jamie ustnej oraz klika guzków na gruczołach mlekowych. Grzecznie jeździ w samochodzie i potrafi chodzić na smyczy, na widok dzieci ożywia się i szybciej macha ogonkiem. Uwielbia aportować, niestety tylko za kamieniami i patykami, piłeczki nie zna:( kamieniami rani sobie dziąsła więc najlepiej odwracać jej uwagę od takich zabaw bo całkowicie się w nich zatraca i robi sobie krzywdę."

22.05.2012

Minka zamieszkała w nowym domu w Warszawie. Nowa opiekunka bokserki była z nią w lecznicy, gdzie wykonano komplet badań: rtg klatki piersiowej, zeskrobinę ze skóry, badanie krwi.
Minkę czeka zabieg sterylizacji, usunięcia guzków z listwy mlecznej oraz usunięcia nadziąślaków.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.