STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JĘDRUŚ
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Ojrzanów
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

16.04.2012

Jędruś przebywa w schronisku od 05 kwietnia, trafił tam z interwencji, gdyż błąkał się po ulicach miasta. Obecne zdjęcia nie oddają tego, jak bokser wyglądał kiedy trafił do schroniska. Był przeraźliwie wychudzony, nawet teraz wygląda jak szkielet.
Relacja wolontariuszki:

"Jest bardzo spokojnym bokserem, bardzo wystraszonym i MEGA smutnym....... momentami aż skomlał .... żal biedaka... :( Siedzi w boksie z sunią i leżą obok siebie załamani czekając na swój własny dom...".
Bardzo prosimy o dom tymczasow lub stały dla boksera.

22.04.2012

Jędruś przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Marzeny w Ojrzanowie.

Relacja z domu tymczasowego:

"Witam , nocka minęła spokojnie wprawdzie drapał w drzwi ale wytłumaczyłam, że tu od dzisiaj będzie spał z resztą psów i spokojnie się położył i przespał noc. Wczoraj wieczorem po wszystkich emocjach położył się na boku ciała,  wyciągnął łapy,  przymknął oczy i widziałam, że było mu błogo. Rano piłam kawkę z Kulfonem (bo tak na niego mówimy) na kolanach:)
Uwielbia piłki,  rano zrobił kilka rundek .Pcha się do łóżeczka więc widać,  że jest psem domowo -łóżkowym, tym bardziej dziwi mnie to ,że go nikt nie szuka. Stosunek do dzieci super, koty jakby nie istniały. Stopień  ślinienia w skali od 1-10 - 10 plus bąble:)
Jedna rzecz mnie martwi, że przy tym wychudzeniu nie ma apetytu,  rano dałam mu ryz z żołądkami drobiowymi,  naślinił się,  napatrzył,  ale nie ruszył.Będę próbowała z czymś innym, ewentualnie jak się nie rozkręci z jedzonkiem zrobię mu badania krwi, to na tyle będę w kontakcie. Pozdrawiamy"

Wiadomość z ostatniej chwili. Jędruś zaczął jeść. Wsunął miskę z ryżem i surowym mięskiem:)"

03.05.2012

Pani Marzena podjęła decyzję, że Jędruś/Kulfon zostanie u niej na stałe :-)

Relacja:

"Pani Alu wysyłam kilka zdjęć z Kulfonem. Kulfon zachowuje się super, jest bardzo grzeczny, uwielbia zabawy z piłką i długie spacerki, zachowuje się i czuje tak jakby był u nas od zawsze. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za Kulfona."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.