STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.04.2012

Boy jest przepięknym, cudnym bokserem, o niepowtarzalnej urodzie. Jest miły, przyjacielski, wychowany z dziećmi. Boy musi opuścić dotychczasowy dom, gdyż jego opiekunowie nie są w stanie dalej się nim zajmować ze względu na swój stan zdrowia. Bokser pilnie szuka domu.

27.04.2012

Boy zamieszkał w nowym domu w Koronowie.

Relacja Oli:

"W życiu Boya nastąpiła radykalna zmiana, opuścił dziś swoje miejsce pobytu, czyli budę i kawałek ziemi, która była mu udostępniona i pojechał do Raju, do nowego, wspaniałego domu, do kochającej Rodziny, która niedawno straciła bokserkę i postanowiła pomóc kolejnej sierotce. Boy w samochodzie oglądał widoki za oknem, gdy dojechaliśmy nowa Rodzina już na nas czekała, bokser był dość zdezorientowany, nagle poczuł się w centrum uwagi, nowy Pan bawił się z nim, Boy biegał po ogródku, po zielonej trawce i kręcił precelki, dyszał jak smok, ale nie był w stanie przestać się bawić, z tych bokserzych oczu w końcu biło szczęście.. Uwierzcie mi na słowo, piękny widok. Życzymy nowej Rodzinie dużo miłości i czekamy na fotorelacje. Zachęcamy również Sąsiada do adopcji boksia, bo dom bez boksera jest pusty, prawda?? "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.