STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KORA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.04.2012

Kora trafiła do schroniska 2 tygodnie temu.

Relacja Izy:

"Kora to około 3 letnia sunia, jest przeurocza jak i z wyglądu, bo ma jedno oczko niebieskie,  tak i z charakteru...nie mogę dużo o niej powiedzieć, bo byłam z nią przez chwilę, ale jest spokojna i zrównoważona.  Po wyjściu ze schroniska trochę ciągnęła, bo nie wiedziała co się dzieje, ciekawa świata i tego co dzieje się dookoła. Wspaniale zareagowała na moją sunię, powąchała ją i dała się powąchać, nie wyczułam żadnej agresji. Chciała mi wskoczyć do samochodu i jechać do domku.....jak zobaczyła, że nie może to ciągnęła do schroniska....chyba myśli, że tam już jest jej dom :-( jest już ponad dwa tygodnie w schronisku....Jest zaniedbana, zabiedzona, potrzebuje domku i człowieka, który będzie ją kochał i rozpieszczał....będzie fajną towarzyszką na pewno. Nie wiemy co przeżyła, gdzie była, jaka jest jej przeszłość, ale psy żyją chwilą, nie rozpamiętują tego co było."

21.04.2012

Kora wróciła do domu, do opiekunki, która ogłaszała jej zaginięcie na różnych portalach. Poinformowaliśmy właścicielkę, w którym schronisku przebywa bokserka i sunia wróciła szczęsliwie do domu.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.