STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PESTKA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

28.04.2012

Pestka czeka w schronisku na nowy dom.

Relacja wolontariusza:

"Pestka - suczka ok. 5 lat. Cycuchy do ziemi, troszeczkę dziwnie chodzi tylnymi łapkami. Spokojna i opanowana, nie ciągnie na smyczy, idzie spokojnie obok nogi. Koczowała przy drodze kilka dni, w końcu zlitował się nad nią kierowca PKSu, który codziennie przejeżdżając ją widział, wpakował ją w autobus i przywiózł do schroniska"
Szukamy dla bokserki pilnie domu!

14.05.2012

Pestka zamieszkała w nowym domu w Grudziądzu. Bardzo dziękujemy pani kierownik ze schroniska w Ostrowie Wielkopolskim za pomoc w transporcie bokserki.
Relacja z nowego domu:
"Witam, Pestka jest z nami od tygodnia, a ja mam wrażenie jak by była z nami od zawsze. Jest bardzo grzeczna, spokojna i wręcz uwielbia pieszczoty, mogłaby godzinami leżeć mi na kolanach i być głaskana. Jest taką przylepą, że nie opuszcza mnie na krok, gdy idę do kuchni ona za mną, ja do toalety ona czeka aż wyjdę i tak na okrągło. Myślę, że zaczyna się u nas zadomawiać, bo wracając ze spaceru dokładnie wie w którą klatkę ma wejść i spuszczona ze smyczy wbiega na 2 piętro prosto pod nasze drzwi. Na naszą kotkę wcale nie zwraca uwagi, ale za to na widok moich dzieci merda ogonem i przybiega chętna do zabawy.
Pozdrawiamy
Ewa Ł."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.