STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
IRA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

04.05.2012

Młodziutka Ira przez 2 tygodnie błąkała się po ulicach szukając swojego pana, a może po prostu szukając pomocy u kogokolwiek. Nie wiemy gdzie i z kim żyła wcześniej i dlaczego ten dom straciła.
Z pewnością nie z powodu swojego złego zachowania, bo psina to anioł: grzeczna, miła, potulna.
Ira kocha ludzi, uwielbia się przytulać, daje się głaskać, przychodzi na zawołanie, nie trzeba nawet zakładać jej smyczy idąc na spacer. Jednak i na smyczy świetnie daje sobie radę- nie szarpie, nie ciągnie, nie zbacza z drogi.
Jednocześnie to bardzo radosna, wesoła, żywiołowa sunia jak na młodzieńca przystało- bokserka ma około 1,5 roku, może nawet mniej. Jest już po zabiegu sterylizacji.

14.05.2012

Ira zamieszkała w nowym domu w Żorach.

Relacja z nowego domu:

"Ira jest przecudowna i kochana. Powoli się poznajemy i ustalamy zasady tej miłości.
Sunia cały czas lgnie do ludzi, przytula się, chodzi za każdym domownikiem jak przysłowiowy pies. Jest już okąpana, ma swoje legowisko (to było nie lada wyzwanie - bardzo bała się kąpieli), kocyki i maskotki.
Nie wiem czy jest bardzo młodziutka, ale na pewno nie znała żadnych wytresowanych komend i tutaj nowość - piesek jest tak mądry, że po jednym dniu (dosłownie około 10 próbach uczenia) nauczyła się reagować na komendę "siad".
Jest wychudzona aż żal się patrzy na te żeberka i wystający kręgosłup, ale za to ma ogromny apetyt.
Karmimy naszą sunię 3-4 razy dziennie, w małych ilościach, bo pies nie gryzie swojej karmy lecz ją połyka w mgnieniu oka."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.