STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SERGIOS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

09.05.2012

 

Dostaliśmy wzruszającą informację od pani Małgosi, która nie przeszła obojętnie obok problemu i zainteresowała się losem biednego boksera

„ Mamy do wydania pieska rasy bokser i to pilnie. Jego aktualni właściciele chcieli go uśpić. Próbowali wmówić weterynarzowi, że pies jest stary i schorowany i patrząc po tym do jakiego doprowadzili go stanu prawie im się to udało. Pies jest wychudzony i zaniedbany ale przy odrobinie dobrej woli będzie jeszcze cudownym, pięknym towarzyszem. Ma cztery lata i jest wyjątkowo łagodny, wręcz ciapowaty charakter, może to nie podobało się jego panu? Nie wiem... i chyba nie chcę wiedzieć z jakiego powodu ktoś próbuje zabić młode zwierzę, albo dlaczego doprowadza go do stanu takiego wychudzenia... Szukamy dla boksera najlepszego domku, takiego co już nigdy go nie skrzywdzi i nie zostawi.”

12.05.2012

Sergios zamieszkał w nowym domu w Kołobrzegu.

Relacja Marty:

"Dzwoniła do mnie Małgosia przed chwilką.
Wczoraj był sprawdzany domek w Kołobrzegu dla Sergiosa. Dzisiaj Pan osobobiście przyjechał po boksia, zakochał się w nim od pierwszego wejrzenia.W ostatnim czasie przeszedł za TM jego ukochany bokser....a Sergios jest bardzo podobny do niego. Boksio wskoczył Panu do samochodu cały szczęśliwy, bardzo się cieszył, że nie musi już wracać do swoich byłych właścicieli. Psiak dostał pakiet szczepień od weterynarza przed podróżą;-)
Teraz czekam na zdjęcia z nowego domku   ;) "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.