STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FOREST
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

10.05.2012

Los półtorarocznego Foresta, mix-boksera był bardzo smutny.

Relacja Beaty:

"Jako szczeniak wychowywany w domu przyzwyczaił się do zachowywania czystości i wychodzenia na smyczy. Potem jednak trafił do budy (na delikatnej sierści boksera ślady po łańcuchu i drucie). Na koniec został wyrzucony z samochodu w lesie przy ruchliwej drodze. Czekał tam wiernie 4 dni na swojego wyrodnego właściciela, leżąc w mroźne noce i nie dając się złapać. Nie rozumiał zupełnie, co go spotkało. Dzięki determinacji Kingi i Patrycji trafił do hotelu. Foresta czeka jeszcze operacja powiek (entropium). Zabieg ten nie zostawia żadnych śladów. Pies jest piękny, duży, łagodny, nadaje się jednak do mieszkania wyłącznie w domu, którego zresztą będzie prawdziwą ozdobą. Świetnie podróżuje samochodem.

20.04.2012
Forest jest już po operacji entropium powiek. Jest zupełnie zdrowy i wesoły.  Szuka przyjaciela na całe życie, dobrze dogaduje się z innymi psami nie jest psem dominującym
Aktualnie przebywa w hotelu

25.04.2012
Forest jest przygotowywany w tym tygodniu do kastracji. Chłopak ma usposobienie bardzo łagodne i jest niesamowity w przytulaniu. Gdyby mógł to chciałby przytulać się całymi godzinami, a jeszcze gdyby można było posiedzieć na ludzkich kolanach...  Mimo, że Forest jest mixem boksera, zachowuje się jak prawdziwy boksio i pięknie zwija się w precelki witając się z człowiekiem. To nie do wiary, że po tym co przeszedł tak radosnie reaguje na widok człowieka. Z Foresta będzie bardzo wierny przyjaciel, pokazał to czekając na swojego właściciela w mroźne dni. Na pewno swojego nowego opiekuna będzie kochał swoim całym małym serduszkiem...proszę pokochaj Foresta..."

07.01.2013

Forest zamieszkał w nowym domu pod Częstochową.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.