STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KAJLA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

11.05.2012

Kajla trafiła do schroniska jakiś czas temu. Jest mixem boksera i ma zaledwie 6 miesięcy.

Relacja Beaty:

"Kajla jak na swój młody wiek wiele już w życiu przeszła "dzięki" działaniom człowieka. Na dobry start jako ośmiotygodniowe szczenię wyrzucona została na ulicę po której długo się tułała. Została poważnie potrącona przez samochód i tak trafiła do schroniska. Cudem uszła z życiem, przeszła dwie poważne operacje, ale na obecną chwilę ładnie chodzi i wszystko ma się ku dobremu. Jeszcze troszkę utyka na nóżkę, ale jet to kwestia czasu. Problem polega na tym, że bardzo tęskni za swoim człowiekiem. W kojcu jest smutna i cały czas patrzy za chodzącymi pracownikami schroniska delikatnie płacząc. Po wyjściu z kojca tak bardzo się cieszy,  że gdyby mogła to cały czas przytulałaby się. Ciężko jest przejść obojętnie koła małej Kajli, bo ona tak płacze i jakby mogła to powiedziałaby: proszę przygarnij mnie"

17.05.2012

Dostaliśmy informację, że Kajla znalazła dom, została adoptowana bezpośrednio ze schroniska. Dziewczynka zamieszkała za miastem, ma do dyspozycji duży dom i jeszcze większą posesję. Dla nowych właścicieli decyzja ta była bardzo przemyślana i  podjęta rozważnie. Kajluniu powodzenia !!

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.