STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAMBA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

21.05.2012

Mamba została porzucona i trafiła do schroniska. Jest to młoda, śliczna, roczna, pręgowana bokserka z długim ogonkiem. Jest grzeczna, przyjacielska do ludzi i zwierząt, nawet toleruje koty. Z racji młodego wieku jest zabawowa, uwielbia skakać, targać smycz i rozdawć buziaki, skarcona - robi niewinne miny i smutne oczy. Bokserka jest wysterylizowna i czeka na kochający domek.

23.05.2012

Mamba zamieszkała w nowym domu u Pana Pawła w Warszawie.

Relacja:

"Witam
Sunia jest super, ma jeszcze drobne problemy w kontaktach z kotką, chce  się z nią bawić ( ale bez wzajemności), oraz problem z zachowaniem czystości, ale damy radę. Ogólnie świetny piesek, bardzo pozytywnie nastawiony do dzieci, jakbym jej pozwolił, to pewnie by wskoczyła na plac zabaw i bawiła się z dziećmi. Dobrze też zachowuje się w samochodzie, przejazdy bezproblemowe, spokojnie siedzi lub leży na kanapie. Piesek bardzo otwarty do ludzi, szuka kontaktu z każdym, nie ma problemu z innymi psami, zaprzyjaźniła się już z suczką rodziców też około 1,5 lat szaleństwo totalne, aż sąsiad z dołu prosił o ciszę :). Pozostałe zachowania typowe dla boksera, wielka radość i wariactwo no i oczywiście pomimo przygotowania dla niej posłania spała w nogach na łóżku podobnie jak poprzedni pies .

można by długo pisać, ogólnie super piesek .

Załączam kilka fotek z Mambą
Pozdrawiam Paweł"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.