STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAGIK
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

23.05.2012

Magik został wyrzucony z samochodu, 19.05.2012 trafił do schroniska. Bokser jest energiczny, wesoły i przyjaźnie nastawiony do otoczenia.

22.07.2012

Magik przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w hotelu w Łodzi.

Relacja Marty:

"Magik ma około 1,5 roku, przebywa obecnie w hoteliku i jest pod opieką naszej Fundacji.

To imię pasuje do niego jak ulał, bo Magik jest naprawdę magiczny. Uwielbia szaleć na świeżym powietrzu, wręcz kocha zabawy z piłką, jest pięknym, młodym bokserem, który szuka kontaktu z człowiekiem przy każdej okazji. Dlatego szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, który będzie potrafił zapanować nad jego młodzieńczą energią i da mu to, co najlepsze."

Magik bardzo potrzebuje swojego człowieka, po wprowadzeniu do boksu tęskni  i bardzo płacze. Bokser bez problemu dogaduje się z innymi psami.

25.08.2012

Magik bardzo tęskni, jest niezwykle sympatycznym boksiem, doskonale zna wszystkie podstawowe komendy, jest posłusznym i mądrym psem. Mimo dobrej opieki w hoteliku pies bardzo tęskni za stałym domem, jest wyjątkowo poszukującym kontaktu i ciepła psem.Widać, że był wcześniej w domu i nauczył się czystości. Jest bardzo wrażliwy na podniesioną rękę, ucieka od krzyku i podniesionego głosu, prawdopodobnie był świadkiem agresji, a może nawet bicia. Mimo wszystko bardzo lgnie do człowieka i chętnie się przytula. Dłuższy brak kontaktu z wolontariuszem przejawiał się ogromną tęsknotą i chwilową biegunką. Już dziś  wszyscy wiedzą i starają się w miarę możliwości często go odwiedzać. Na widok każdego skacze z radości tak wysoko, jak tylko potrafi. Na spacerach jest grzeczny, nie ciągnie i chętnie słucha wszystkich komend, na które bardzo szybko reaguje. Magik to kontaktowy pies, będzie doskonałym towarzyszem do zabawy. Uwielbia przynosić piłeczki i ciągle bawi się nimi jak dzieciak. Akceptuje inne psy i nie jest w stosunku do nich agresywny. Magik powinien trafić do odpowiedzialnego domu, musi poczuć się bezpieczy, a wtedy otworzy swoje serce i będzie najlepszym przyjacielem.

08.10.2012

Magik zamieszkał w noym domu w Łodzi:

"Witam, już mam nową rodzinę i swoje miejsce. Jest ogród do biegania i chyba polubię kwiatki. Poznałem nową koleżankę Księżną Daisy, jest bardzo miła i nazywa mnie Von Maks. O tej porze roku chodzimy wszyscy zbierać grzybki. Znalazłem już cztery. Tyle na dzisiaj, idę na smaczny obiadek. Pa

PS.
W załączniku przesyłam aktualne fotki"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.