STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LEMON
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT pod Warsz.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

12.06.2012

Lemon trafił do schroniska kilka dni temu, błąkał się po wsi, został interwencyjnie zabrany do schroniska. Niestety nie potrafi odnaleźć się w tej rzeczywistości, nie chce podchodzić do krat, leży, nie podnosi głowy. Nasza wolontariuszka odwiedziła go w schronisku, pracownik musiał wyprowadzić go na siłę, nie chciał się ruszyć z miejsca. Jednak na spacerze zamienił się w radosnego, szczęśliwego psa, hasał nad jeziorem, tarzał się w trawie, biegał, skakał, domagał się pieszczot. Lemon ma około 2 lat, potrzebuje pilnie domu, aby nie stracić reszty nadziei...
Przed adopcją zostanie wykastrowany.

30.07.2012

Lemon przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym pod Warszawą. Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Bis za przyjęcie psa pod swój dach.

Lemon jest bardzo grzecznym i przyjaźnie nastawionym boksiem, uwielbia dzieci, nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do psów, a nawet kotów.

08.08.2012

Lemon zamieszkał w nowym domu pod Żorami, czekamy na relację i zdjęcia.

06.10.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Lemona:

"Witam serdecznie. Przepraszam że tak długo nie odpisywałem, ale nie miałem dostępu do internetu. Lemon zaaklimatyzował się już na dobre, jest panem podwórka i ustawia 2 koty, które również zaadoptowaliśmy. Lemon był na kontroli u weterynarza, wszystko dobrze, ale możliwe, że ma alergię - będzie miał testy. Lemek to wesołek i szelma, zawsze skory do zabawy, ale i do psikusów: pewnego razu szedłem do garażu z 2 śrubokrętami w ręku, zauważyłem, że rozwiązał mi się but - przyklęknąłem, aby go zawiązać, a śrubokręty położyłem na trawie, Lemon podbiegł do mnie ze zbójeckim spojrzeniem, złapał większy śrubokręt i w nogi. Bawimy się z nim w przeciąganie liny aportowanie itp. on też się z nami bawi np. w chowanego - wynosi nam buty z domu i chowa na podwórku. Ponieważ mamy remont Lemon potrafi podebrać rękawice robocze panu majstrowi, który nam pomaga, ogólnie mówiąc piesek daje nam i my jemu dużo radości. Załączam również kilka fotek."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.