STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BRUNO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Rzeszów
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

19.06.2012

Bruno jest pięknym, młodym (ok.1,5 roku) bokserem. Trafił do schroniska zaniedbany, chudy, wyniszczony, z wieloma bliznami.
Pomimo sytuacji w jakiej przyszło mu się znaleźć jest psem wesołym, towarzyskim, bardzo spragnionym pieszczot i uwagi człowieka.
Nie znany jest nam jego stosunek do innych psów i kotów, wiemy natomiast że nie są mu obce spacery na smyczy.
Bruno czeka.... na dom, miłość.... na Ciebie??

25.08.2012


Bruno przeszedł wczoraj pod naszą opiekę, zmaieszkał w domu tymczasowym u Moniki w Rzeszowie. Psiak jest chudziutki z powodu nawracających biegunek.
Serdecznie dziękujemy pani kierownik schroniska w Pabianicach za współpracę.

Relacja Marty:

"Pomimo opieki, badań i dobrej karmy, bokser nadal miał w schronisku biegunki. Dzisiaj Bruno dojechał do domu tymczasowego, w którym zostanie otoczony miłością i opieką.Trafi pod opiekę weterynarza, zostaną przeprowadzone wszystkie niezbędne badania w celu postawienia diagnozy. Mamy nadzieję, że szybko zacznie przybierać na wadze, a biegunki ustaną. Bruno sam w sobie to sama słodycz, jest przecudnym psem, uwielbia się bawić i stroi przy tym śmieszne minki, rozbawiając wszystkich dookoła ;-) Patrząc na jego okaleczone ciało, widać, że zanim trafił do schroniska, nie miał lekkiego życia.Teraz wszystko się odmieni, jego życie nabierze nowych kolorów i już nigdy nikt nie wyrządzi mu krzywdy."

18.09.2012

Bruno zamieszkał w nowym domu w Zabrzu.

Relacja z nowego domu:

"Witam minął tydzień, jak Bruno jest członkiem naszej rodziny. Cały czas uczymy się, jak mamy funkcjonować, aby wszystkim nam było dobrze. 12 letni kot musi się ukrywać, aby go Bruno nie dopadł. Dzisiaj nawet udało się nakarmić Gucia i Bruna w jednej kuchni. Myślę, że będzie dobrze. We wtorek mamy spotkanie z behawiorystą, głównie z powodu kota i witania gości. "

08 Maj 2018

Nasza wolontariuszka Ania odwiedziła dom adoptowanego od nas Bruno. 

Relacja Ani:

"Dziś odwiedziłam Bruna. Jak mam opisać to co czułam, widząc pięknego staruszka, którego powoli zabiera ta okrutna starość... Bruno przywitał mnie przy bramie ale to tylko tak wyglądało, bo on już słaby ma kontakt z otoczeniem. Wchodzi na przedmioty, ludzi, kręci się w kółko, po schodach jest już noszony, większość dnia przesypia w łóżku syna opiekunów. Ma szczęście, bo opiekunowie kochają go całym sercem i ten czas, który mu pozostał godnie wykorzysta z ich pomocą. 

Pozdrawiam 
Anna R."
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.