STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KALDI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

27.06.2012

Kaldi trafił do schroniska kilka dni temu, przed nim prawie dwa tygodnie kwarantanny, po tym czasie będzie gotowy do adopcji.

Relacja Beaty:

"Kaldi ma około 2lat. Do schroniska przyprowadziło go małżeństwo późnym wieczorem, ponieważ bokser siedział przywiązany wiele godzin do ławki i pozostawiony sam sobie. Początkowo Kaldi był bardzo wystraszony, a na obecną chwilę bardzo się cieszy na widok człowieka, skręcając się w precelki. Na spacerze trochę ciągnął na smyczy, ale wydaje mi się, że jest to przez siedzenie kilka dni w kojcu,po prosu Kaldi nie mógł się nacieszyć spacerem i tym, że jest przytulany. Szczekające psy w kojcach mijał obojętnie, a na szczeniaczki reagował machaniem kikutka i delikatnym pomrukiwaniem, jakby chciał powiedzieć: "pobawiłbym się z tobą, ale troszkę chcę pospacerować, może później".
Kaldi to bardzo wesoły i grzeczny chłopiec i czeka na swoją prawdziwą miłość ze strony człowieka, a on odpłaci się po stokroć w swojej miłości."

30.07.2012

Kaldi zamieszkał w nowym domu, relacja Beaty:

"Dziś Kaldi pojechał do nowego domu, nasz przystojniak zamieszkał w Kończycach Małych. Bardzo dziękujemy pani Kindze za to, że sama pojechała i odebrała Kaldiego. Czekamy na zdjęcia i dalsze relacje z nowego domu."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.