STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DETOKS
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DS
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

11.07.2012

Kilka dni temu dostaliśmy informację o dwóch bokserach: Detoksie i Happym, które znalazły się w wyjątkowo przykrej sytuacji.
Kiedyś miały kochający dom i nagle straciły wszystko ...Właścicielka psów zmarła, a one zostały same. Boksery od lutego szukają nowych domów, niestety bez powodzenia. Teraz, kiedy już wiemy o ich istnieniu i sytuacji w jakiej się znalazły, musimy zrobić wszystko by znów poczuły się bezpiecznie. Bokser o niebanalnym imieniu Detoks, to około 3 letni samiec, który bardzo potrzebuje swojego człowieka. Nie wie co się stało i dlaczego nagle został sam. Bokser jest obecnie w trakcie leczenia stanu zapalnego oka, ale nie jest to na szczęście nic poważnego.

15.07.2012

Detoks zamieszkał w nowym domu u Pani Hani w Warszawie.

Dziękujemy Marzenie i Mirkowi za pomoc w transporcie.

Relacja Germaine:

"Detoks przyjechał dzisiaj do Warszawy, poszliśmy z Panią Hanią na krótki spacer po czym weszliśmy do domu. Pies wybiegł na balkon i od razu zauważył niebieską piłkę, którą się zainteresował. Po chwili piłka była przebita i łatwiej mu ją było nosić w pysku. Boksio był cały szczęśliwy i nie zostawił piłeczki nawet na chwileczkę. Detoks trafił do cudownego domu, który da mu dużo miłości i poczucie bezpieczeństwa."

23.10.2013

Dostaliśmy relację i zdjęcia od opiekunki Detoksa:

"U Detoksa wszystko wspaniale,On jest tym co najlepsze, co mogło przytrafić się mojej rodzinie.. Kochamy wszyscy tego psiaka i już kiedyś Pani mówiłam, że on musiał być facetem w poprzednim życiu,
Przytula się tak pięknie. Mam nadzieje, że Detox jest szczęśliwy z nami , bo my jesteśmy szczęśliwi z nim.
On robi takie rzeczy, takie śmieszne i wzruszające jednocześnie. Jak nie chce czegoś zjeść to wkłada do miski wszystkie zabawki nakarmi je, a potem wyciągnie.
Zakopuje to co ma zjeść później i ma przy tym taką minę, że płaczemy ze śmiechu. Dodam tylko, że ma kłopoty z ząbkami jak 11 letni pies, ale dajemy sobie radę.
Szczotkujemy mu ząbki, a on nigdy nie protestuje.

Pozdrawiam serdecznie Pani Marto, bardzo dziękujemy za Detoksa, dołączam kilka zdjęć ;-)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.