STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAKS
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

14.07.2012

Maks trafił do schroniska 13 czerwca, psiaka zrzekł się nieodpowiedzialny właściciel...
To młody, bardzo radosny i łagodny pies. Lgnie do ludzi, szuka kontaktu, jest wulkanem energii.

16.08.2012

Maks zamieszkał w nowym domu w Białymstoku.

Relacja z nowego domu:

"Witam!
Pani Izo już przyzwyczailiśmy się do długiej, nie boksiowej, mordki Maksa, tym bardziej, iż jest bardzo radosnym pogodnym, przemiłym psiakiem. Podróż (ok. 400 km) zniósł bardzo dzielnie, bez żadnych problemów. Jak tylko samochód jest otwarty natychmiast do niego wskakuje. Przez pierwsze dni nie odstępował nas na krok. Aktualnie mieszkamy na działce w Puszczy Knyszyńskiej, ogrodzonej, dosyć dużej. Początkowo sam w ogóle nie wychodził z domu, po kilku dniach poczuł się już pewnie, nie boi się wychodzić z domu, uwielbia zabawy na trawie, odkrył oczko wodne i co chwila uskutecznia kąpiele.Zaprzyjaźnił się z pudelkiem sąsiadów. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi, ma całkiem niezły apetyt. O dziwo, nie próbuje wchodzić do łóżka, sypia na swoim posłaniu. Jest bardzo grzecznym psiakiem, zna komendy siad, podaj łapę, przynieś.
Bardzo Pani dziękujemy za pomoc w adopcji Maksia i za zorganizowanie przynajmniej części transportu. Bardzo polubiliśmy Maksia, pomimo jego nie boksiowej mordki. W załączeniu przesyłam zdjęcia Maksa."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.