STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ALBIN
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

25.04.2009r. Albin ma już swój dom i swoją rodzinę :)

 

Albin został znaleziony w okolicach Pruszkowa na początku stycznia. Na całym ciele miał drobne rany, prawdopodobnie po pogryzieniu przez inne psy. Miał zupełnie starte poduszki łap - tak, jakby długo biegł po twardej nawierzchni. Ludzie, którzy go znaleźli podejrzewają, że został wyrzucony z samochodu - wskazuje to także jego duże zainteresowanie autami.

Pies przebywa w tej chwili w domu tymczasowym.
Pozostawiony sam nie niszczy i czeka spokojnie na powrót opiekuna. Bardzo broni swojego terytorium - jest nieufny wobec gości wchodzących do mieszkania, zwłaszcza jeśli oni się go boją. Nas przywitał radośnie. Na dzieci reaguje różnie - dla młodszych jest miły, ale warknął na 10 letnią dziewczynkę odwiedzającą dom tymczasowy.
Jest bardzo energicznym psem, potrzebuje stanowczego właściciela, który zapewni mu odpowiednią do wieku porcję ruchu, a także szkolenie w zakresie posłuszeństwa.

Albin jest już wyleczony, zaszczepiony, odrobaczony, przed adopcją zostanie wykastrowany.


26.02.2009
Albin jest bardzo usłuchany, zna podstawowe komendy - umie podawać łapę i siadać. Także aportuje, ale tylko w domu, bo na dworze zabawki nie odda.
Na dorosłych reaguje pozytywnie, za dziećmi nie przepada. Jest towarzyski i sympatyczny, lubi przebywać z ludźmi.
Jak każdy młody bokser, jest pełen energii, więc spacery muszą być długie i męczące. Choć Albin lubi sobie poszaleć, na smyczy chodzi ładnie. Z innymi psiakami znajduje wspólny język.
Za suchą karmą nie przepada, uwielbia gotowane dania. Jedzeniem z puszki też nie pogardzi. Nie żebrze przy stole.
Relacja z dt:
"Uwielbiam, gdy Albuś do mnie przychodzi i prosi o pieszczoty. Kładzie na mnie łapkę, patrzy smutnym wzrokiem, jak tu odmówić takiemu kochanemu Albinkowi.
Ogólnie Albin jest bardzo poukładany, nie stwarza większych problemów. Zostaje sam w domu, i co najważniejsze - nic nie niszczy.
Gdy wracamy do domu, Albuś wita nas już od samego progu, niezmiernie się cieszy. Skacze, liże, merda ogonkiem, jednym słowem mały wariat."04.03.2009r.
Albin jest już wykastrowany.

02.04.2009 r.
Albin to młody i silny pies, który próbuje dominować, dlatego postanowiliśmy zadbać o jego edukację. Od 28 marca 09 r. jest na szkoleniu u p. Dariusza koło Lublina. Niektóre zachowania Albina sugerują, że prawdopodobnie był bity i szkolony na kolczatkę, ale przy odpowiednim podejściu swojego Wychowawcy pracuje chętnie i zachowuje się grzecznie.
W sobotę, wtedy, gdy rozpoczął naukę, Albin przyjmował gości, którzy specjalnie dla niego przyjechali z innej części Polski. Trzymamy kciuki za pomyślny rozwój tej znajomości…


25.04.2009r.
Wieści z nowego domu Albina:
"Albin to fantastyczny pies. Nie jesteśmy w stanie pojąć, jak można go było oddać. Jedyne czego żałujemy to fakt, że straciliśmy cały rok jego życia. Możemy sobie tylko wyobrażać jakim kochanym i ślicznym był szczeniaczkiem! " - piszą nowi właściciele bokserka.
"Lubi obcować z ludźmi, choć nie sprawia problemów gdy zostaje sam w domu. Jedyne co psoci pod naszą nieobecność, to otwiera sobie drzwi do pokoju i śpi na kanapie:)
Chodzimy na długie spacery, bawimy się jego ulubioną piłeczką, ćwiczymy wszystkie komendy, których nauczył się na szkoleniu. Wymaga jeszcze dużo pracy, ale to dla nas wielka radość! "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.