STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JOY
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

25.04.2009r. Joy mieszka juz w nowym domu w Warszawie :)
13.03.2010r - Joy odszedł za Tęczowy Most

 

Dotychczasowy właściciel postanowił pozbyć się boksera z powodu zmiany trybu życia.
Joy jest niezwykle żywotnym, radosnym i przyjaznym psem.
Jest dość posłuszny, zna podstawowe komendy, ale nie zawsze je wykonuje. Na spacerach nie ciągnie na smyczy. Reaguje zainteresowaniem na inne psy, wobec suczek jest bardzo przyjazny.
Przed adopcją Joy zostanie wykastrowany.

 
09.04.2009
Joy jest psem spokojnym, wesołym i strasznym łasuchem. Kiedy jest głodny, pięknie patrzy w oczy, a potem pokazuje głową pustą miskę z jedzeniem.
Lubi wszelkie zabawki. Przynosi je w pysku i zachęca do zabawy. Kiedy sie go zostawi samego w pokoju, to szczeka przez parę minut, a potem kładzie sie na swoim posłaniu i zasypia. Joy nie toleruje innych samców, z suczkami dogaduje się świetnie.

 


25.04.2009r.
Relacja z nowego domu Joya:
"Od niedzieli Joy ma swój nowy dom. Zamieszkał na warszawskim Powiślu i teraz jest stałym bywalcem wszystkich okolicznych parków, których jest tu pod dostatkiem.
Okazało się, że Joy jest rannym ptaszkiem! Dla niego spacerek o siódmej to już zdecydowanie za późno :) Od piątej swoim długaśnym jęzorem próbuje obudzić domowników i domaga się wyjścia. Słowo "spacer" to dla Joya magiczne zaklęcie. Kiedy tylko usłyszy "spacer" w każdej chwili, o każdej porze dnia i nocy jest gotowy do wyjścia: kręci radośnie dupką i wskazuje nam drzwi. Na spacerach nigdy się nie męczy. Mógłby chyba w ogóle nie wracać do domu - no.. chyba, że na pyszne jedzonko, którym nigdy nie pogardzi :)
W domu jest bardzo grzeczny. Nie brudzi, nie niszczy, nie próbuje nawet wejść na kanapę ani do łóżka, co po moich doświadczeniach z bokserami bardzo mnie zadziwia. To w ogóle jest niesamowity pies - ułożony, wyszkolony, delikatny... Wspaniały przyjaciel. I nikt, kto go spotyka, nie daje mu dziewięciu lat!
Jest tylko mały problem, bo kiedy zostaje sam w domu to szczeka, ale mamy nadzieję, że pewnego dnia się uspokoi, zrozumie, że zawsze do niego wracamy i już nigdy nie zostanie sam.
"

13.03.2010r.
W połowie lutego Joy odszedł za Tęczowy Most - choroba nie dała mu szans...
Basiu, współczujemy Ci z całego serca i i dziękujemy za opiekę, czułość i serce, które podarowałaś Joyowi!

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.