STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SENTA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

11.08.2012

Senta ma około 5 lat, została wyrzucona z jadącego samochodu, trafiła do schroniska. Za kilka dni skończy się jej kwarantanna i będzie gotowa do adopcji.
Relacja Beaty:
"Kiedy zobaczyłam Sentę po raz pierwszy podeszła do krat i bardzo ucieszyła się na mój widok. Niestety następnego dnia nie była już tak radosna i nie chciała podejść do mnie. Biedna dziewczynka leżała bardzo zrezygnowana w budzie. Po wielu namowach w końcu zrezygnowana podeszła. Po wyjściu z kojca bardzo się cieszyła, zwijała w precelki, wyskakiwała z radości do góry. Jednak w czasie przytulania cichutko płakała, jakby chciała poskarżyć się co jej biednej przydarzyło się i jaka jest nieszczęśliwa. Tak bardzo się cieszyła, że wyszła z człowiekiem i jest przytulana, ale...No właśnie, ale nie wiedziała, że będzie musiała tam wrócić ponownie. Nie chciała wejść do kojca, a gdy ją tam już wprowadziłam, bardzo płakała i ze spuszczoną mordką weszła zrezygnowana do budy. Senta to bardzo grzeczna dziewczynka, spokojna, dogadująca się z innymi psami. Smutnymi oczami wypatruje swoich właścicieli, z utęsknieniem czeka na dom pełen miłości..."

10.09.2012

Senta zamieszkała w nowym domu w Częstochowie, została adoptowana bezpośrednio ze schroniska.

06.10.2012

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Senty:

"Witam Pani Alu,

zgodnie z obietnicą chcieliśmy podzielić się wieściami o Sencie, która ma się bardzo dobrze. W pierwszych dniach była nieufna, ale na szczęście się to zmieniło bardzo dobrze dogaduje się z psami i kotami sąsiadów, uwielbiają spędzać zwierzaki czas razem na ogródku bawiąc się. Suczka ładnie je dlatego szybko przybiera na wadze, jest radosna i wesoła. Rany pooperacyjne po ściągnięciu szwów prawidłowo się goją, a bokserka nawet na nie nie zwraca uwagi. Uwielbia spędzać czas z ludźmi, widać że nie znosi siedzieć sama więci staramy się jak najwięcej jej go poświęcać. Mamy wrażenie jak by była z nami od zawsze, jesteśmy bardzo szczęśliwymi właścicielami naszej kochanej Senty:)

Pozdrawiamy."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.