STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ROMEK
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

13.08.2012

Romek został nam zgłoszony w zeszłym tygodniu przez Pana Łukasza. Bokser leżał kilka dni w rowie, nie miał siły wstać, był bardzo wychudzony i słaby. Pan Łukasz zaczął psa dokarmiać, niestety nie udało mu się go złapać, ponieważ przerażony Romek za każdym razem uciekał...

Romka udało się ująć dzięki pomocy pana Mariusza, kierownika schroniska, bokser spędził jedną noc w schronisku po czym przeszedł pod naszą opiekę i przyjechał do Warszawy.

Serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi, Panu Michałowi i Pani Kasi za pomoc w transporcie.

Relacja Germaine:
"Romek spędził dwie noce w domu tymczasowym u Pani Danusi w Warszawie po czym dzisiaj pojechał do kliniki na wizytę kontrolną. Bokser na pewno został pobity zanim trafił do rowu, na początku nie chciał, żeby go dotykać, bał się, płakał, na pewno go bardzo bolało. Ma porażony nerw, stąd asymetryczna szczęka.
Romek jest bardzo przyjaźnie nastawionym psem mimo tych wszystkich krzywd, które go spotkały, jest energiczny, skacze i rozdaje buziaki, bez problemu dogaduje się z psami i kotami. Dostaje amoku na widok jedzenia, połyka zawartość miski w ciągu kilku sekund."

Romek przeszedł dzisiaj zabieg kastracji i jest już gotowy do adopcji.

19.08.2012

Romek mieszka od kilku dni w domu tyczasowym u Ani w Warszawie.

Relacja Ani:

"Romuś alias Bzik jest u nas od dwóch dni. Jest bardzo ufnym kochającym i rozdającym naokoło wszystkim, kto się pod pyszczek nawinie buziaki i uściski. Ładnie zachowuje się w domku, choć nie wie, co oznaczają proste komendy typu: siad, zostań, stara się je poznać i powiem, że bardzo dobrze mu idzie. W związku z tym, iż był głodzony większość czasu spędza na spaniu i czekaniu na kolejna porcję jedzenia:) Uwielbia się bawić i być po bokserzemu klepany po żeberkach i brzuszku :) W nocy próbuje pakować się oczywiście do łóżka, ale ma już u nas swoją ulubioną podusię i wystarczy mu o niej przypomnieć, by po chwili położył się na niej z wysuniętym ozorkiem i spał do rana."

26.08.2012

Romek zamieszkał w nowym domu w Warszawie. Czekamy na relację i zdjęcia.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.