STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SZISZA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Siedziba Fundacji
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

10.09.2012

Szisza to drobniutka boksereczka, która zostala zabrana w sobotę ze schroniska.
Sunia jest pod opieką naszej Fundacji i mieszka obecnie w jej siedzibie.

Serdecznie dziękujemy Ani i Bartkowi oraz Maćkowi za pomoc!

Szisza uwielbia zabawę, mogłaby się godzinami bawić piłką. Z psami dogaduje się bez problemu, większych się boi, na koty nie zwraca uwagi.

Szisza była wczoraj w lecznicy, pobrano jej wymaz z ucha. Sunia ma krwawe biegunki oraz ropiejącą zmianę na grzbiecie, dostaje obecnie antybiotyk.

22.09.2012

Szisza zamieszkała w Warszawie u naszego wolontariusza Maćka. Maciek zabrał bokserkę 2 tygodnie temu ze schroniska i od pierwszej chwili coś zaiskrzyło, Sziszunia miała jechać do domu tymczasowego do Łodzi, została jednak w Warszawie i trafila do cudownego domu.

Relacja Maćka:

"witam serdecznie,
to już tydzień jak Szisza zawitała do naszego domku, czas szybko mija, a każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Choć demony przeszłości nadal straszą w postaci uciążliwych biegunek, to czas spędzony razem i wspólne przeżycia pozwalają pozytywnie patrzeć w przyszłość. Nasza Sziszka jest cierpliwym, opanowanym i wyrozumiałym kompanem naszych licznych wycieczek, w których uczestniczy z wielką chęcią - podczas jazdy samochodem zagłębia się we własnych myślach i spokojnie pochrapuje, a na miejscu dogaduje się ze wszystkimi stworzeniami (głównie kotami), które na nas czekają. Podczas bliskich spacerów jest naszym przewodnikiem i tylko czasami ogląda się, sprawdzając czy się nie zgubiliśmy. W domu poszliśmy na kompromis - Szisza uzyskała zgodę na użytkowanie kanapy, oferując w zamian grzeczne zachowanie podczas nieobecności mieszkańców.
pozdrawiamy
Szisza, Maciek i ekipa "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.