STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BASTER
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT Poznań
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

13.09.2012

Baster szuka nowego domu z powodu trudnej sytuacji właścicieli, która przyprowadziła go do schroniska, żeby go tam zostawić. Schronisko boksera nie przyjęło, pies w tym wieku nie miałby tam żadnych szans, zostaliśmy poproszeni o pomoc.
"Baster urodził się 16.06.2003r. Chociaż ma już słuszny wiek, to ma bardzo dużo energii i chęci do zabawy. Kocha dzieci, wychowywał się razem z nimi. Od dwóch lat mieszkamy w bloku, pracujemy, a pies praktycznie cały dzień przebywa sam. Widzę, że jest smutny i tęskni. Piesek wabi się Baster, ostatnie szczepienie przeciw wściekliźnie przeszedł w dniu dzisiejszym, jest też odrobaczony. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dla Bastusia nowego domu z kochającymi opiekunami."

26.09.2012

Baster przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym  u Asi i Michała w Poznaniu. Dziękujemy Przemkowi oraz Asi i Michałowi za pomoc w transporcie.

Relacja Asi:

"Baster to już dość wiekowy psiak (9 lat), ale z ogromną chęcią do życia. Lata wielkich szaleństw już za nim (nie jest wulkanem energii), ale lubi pospacerować i pobiegać przy nodze. Podejrzewam, że przy rowerze też by sobie radził. Pięknie aportuje i jest to jego wielka miłość.
Psiak jest spokojny i grzeczny. Może zamieszkać z dziećmi (moja 7 letnia córa go uwielbia) Do kotów na chwilę obecną stosunek niepewny. Na ptaki nie reagował. Do samców (niekastrowanych- innych niestety na osiedlu brak) nie pała miłością, ale może zmieni się to po kastracji. Z moją sunią się dogadał i myślę, że może iść do domu z innym psem, ale trzeba go mądrze do stada wprowadzić (ma lekkie zapędy dominacyjne, które warto już na początku zniwelować- podejrzewam, że po kastracji ta kwestia też może ulec zmianie).
Zrównoważony, wpatrzony w opiekuna i karny. Mądry z niego psiak niesamowicie. Wystarczyły 3 korekty, aby zrozumiał, że gryzienie smyczy jest złe.
Oczywiście pięknie zachowuje czystość w domu i wszelkie potrzeby załatwia na dworze.
W czwartek czeka go wizyta u weterynarza.

Baster video :-)"


http://www.youtube.com/watch?v=zdDVYRTaMqY

http://www.youtube.com/watch?v=-fcXTDykwqE

http://www.youtube.com/watch?v=GpUKrP6ZK9w


03.12.2012

Basterek kilka dni temu zamieszkał pod Poznaniem w swoim nowym, prawdziwym domu. Świetnie dogadał się z dziećmi, jest kochany przez całą rodzinę. Oczywiście jak na boksera przystało, śpi w łóżku pod kołderką.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.