STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JUNIOR
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

19.09.2012

Junior to 3 letni, piękny pręgus, który szuka nowego domu.
Relacja opiekunki:
"Juniorek został oddany pod moją opiekę przez starszego schorowanego człowieka, który nie radził sobie z dwoma psami. Bokser większość życia spędził na łańcuchu, bo przeskakiwał płot. Nie umie więc chodzić na smyczy, ale nie broni się przed nią. Spuszczony grzecznie trzyma się ludzkiej nogi, jest zaciekawiony otoczeniem i innymi zwierzętami. Nie atakuje pierwszy, ale będzie raczej typem dominującym. Z psami uległymi dogaduje się nieźle. Wobec ludzi absolutnie uległy - będzie dobrym kompanem do dzieci. Stosunek do kotów nieznany.
Junior jest w dobrej kondycji fizycznej: sierść błyszcząca, dobrze odżywiony, ma apetyt i chęć do zabawy. Jest duży, waży ok. 40 kg."

14.10.2012

Junior przeszedł kilka dni temu pod naszą opiekę, serdecznie dziękujemy Ewie za pomoc w transporcie i umieszczenie go w hotelu.

Bokser przyjechał dzisiaj do Warszawy, prosto do lecznicy, został zbadany, zachipowany i zaszczepiony. Junior ma kilka ropiejących ran po pogryzieniach na grzbiecie, które zostaną usunięte podczas zabiegu kastracji. Dziękujemy Rafałowi za pomoc w transporcie psa do Warszawy.

Relacja Germaine:

"Junior jest pięknym, łągodnym bokserem, bardzo grzecznie zniósł badanie kontrolne i toaletę uszu w lecznicy. Dogaduje się z psami, nie przejawia w stosunku do nich żadnej agresji."

26.11.2012

Junior zamieszkał w nowym domu w Bielsku Białej

Relacja:

"Witamy serdecznie!

Junior przez pierwszych kilka dni był bardzo zdezorientowany i przestraszony, ale z upływem czasu wszystko szło w dobrym kierunku. Z każdym tygodniem coraz lepiej się poznajemy oraz mamy okazję zobaczyć, ile pozytywnej energii posiada.

Nie mamy pojęcia jak można było go trzymać przy budzie na łańcuchu. Junior to mega radosny pies, który uwielbia spacery, zabawy z piłką i szuka tylko okazji, żeby się przytulać. Oczywiście lubi również psocić, jest takim małym złodziejaszkiem, kiedy coś przez nieuwagę zostanie w jego zasięgu szybciutko znika ;) Czeka nas jeszcze trochę pracy nad jego negatywnym zachowaniem, które szczególnie przejawia się na spacerach, chodzi tu o inne zwierzęta, które Junior traktuje jako potencjalne zagrożenie. Ogólnie nie żałujemy naszego wyboru, bo Junior jest takim dużym misiem, który daje nam wiele radości każdego dnia i bardzo się cieszymy, że mogliśmy mu pomóc. Z niecierpliwością czekamy na nową towarzyszkę Lusię ;) bo Talusia, z którą dopiero się zaprzyjaźniał nagle odeszła za TM. Bardzo dziękujemy pani Izie za pomocne wskazówki przy wychowaniu psiaka ...liczymy na dalszą współpracę oraz przepraszamy, że tak długo nie było żadnych wieści gorąco, pozdrawiamy!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.