STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KINIA
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DT Anin
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.10.2012

Kinia błąkała się w dniu dzisiejszym z drugim wychudzonym bokserem pręgusem w Aninie w okolicy ul. Marysińskiej.

Bokserkę udało się nam złapać, niestety nie wiemy co stało się z drugim psem, który jej towarzyszył....

Kinię prawdopodobnie ktoś wyrzucił, ma gigantyczną narośl na brzuchu, która okazała się gruczołem mlecznycm z bardzo silnym stanem zapalnym,
z którego po naciśnięciu wydobywa się mleko z ropą.

Pojechaliśmy z Kinią prosto do lecznicy, sunia została zachipowana, dostała również lek wstrzymujący laktację.

Bokserka została prawdopodobnie wyrzucona, właściciel zapewne nie chciał jej leczyć i pozbył sie jej w ten sposób. Kinię czeka jutro kolejna wizyta w leccznicy, pojedzie na badanie krwi oraz USG jamy brzusznej. Nie wiemy, czy jest świeżo po porodzie, czy być może ma ciąże urojoną.

Relacja Germaine:

"Sunia jest bardzo sympatyczna, grzeczna, pozwala się spokojnie zbadać, rozdaje buziaki, dogaduje się bez problemu z innymi psami. Kinia przebywa obecnie w domu tymczasowym u Marka w Aninie."

Dzisiejsza wizyta oraz leki Kini kosztowały 160 zł, prosimy Państwa o pomoc w dalszym leczeniu suni, prosimy o darowizny z dopiskiem: "dla Kini".

12.10.2012

Do Fundacji zgłosił się właściciel Kini, okazało się, że bokserka ma na imię Indi i ma 10 lat.

Relacja Germaine:

"W związku z olbrzymim, naciekającym guzem gruczołu mlekowego, uzgodniliśmy z właścicielami Kini, że bokserka przejdzie zabieg mastectomii oraz sterylizacji. Zabieg był dlugi i skomplikowany, po operacji Kinia intensywnie podkrwawiała z naczyń skórnych. Mam nadzieję, że przykład Kini będzie przestrogą dla innych właścicieli psów, którzy się teraz przekonają, że suki należy sterylizować a guzy na listwie mlecznej usuwać natychmiast nie czekając aż urosną do takich rozmiarów tym samym narażając życie psa."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.