STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LILU
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Anin
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

09.10.2012

Lilu została nam zgłoszona kilka dni temu, biegała prerażona między samochodami na głównej, bardzo ruchliwej trasie. Sunia nie biegała sama, była ze swoim maleństwem, około 3 miesięczną sunieczką Lu.

Lilu i jej maleństwo Lu nie do końca są bokserkami, są mixami, nie mogliśmy ich jednak zostawić bez pomocy.

Sunie przeszły pod opiekę naszej Fundacji, zostały zabrane z ulicy i zawiezione prosto do lecznicy. Obie są już odrobaczone i odpchlone.

Relacja Germaine:

"Lilu ma koło 2-3 lat, mieszka obecnie w domu tymczasowym u Marka w Aninie, na początku bardzo pilnowała swojego maleństwa, znosiła z anielską cierpliwością podgryzanie i zabawy malutkiej, nie zjadła, dopóki maleństwo się nie najadło.Sunia jest delikatna, posłuszna, łagodna w stosunku do dzieci."

22.10.2012

Lilu zamieszkała w nowym domu w Białymstoku.

Relacja:

"Szanowna Pani Germaine i Fundacjo,

Lilu jest z nami prawie półtora tygodnia, więc już ją trochę poznałam i mogę powiedzieć o niej kilka słów. Muszę przyznać, że początek był okropny. W porównaniu do Mimi, która była oazą spokoju i cierpliwości Lilu sprawiała wrażenie niewychowanego i nieokiełznanego szczeniaka. Nie słuchała się nas, była złośliwa i bardzo niegrzeczna. Byliśmy przerażeni. Kiedy 3 dnia jej
pobytu wyszliśmy z mężem oboje z domu, nie zostawiając Lilu bez opieki, ze złości zrobiła nam siusiu na dywan w sypialni. Kolejnego dnia próbowała uciec, a ponieważ jej nie wyszło, pogryzła zabawki naszego dziecka. Ale z dnia na dzień czuła się coraz pewniej i jej zachowanie powoli ulegało zmianie. Zaczyna się nas słuchać, uczymy ją podstawowych komend, których nie zna. Uczymy też, że ręka nie bije, ale kiedy wykonujemy gwałtowne ruchy Lilu bardzo się boi i kuli, więc podejrzewamy, że była bita. Teraz wiem, że Lilu na pewno będzie dobrym przyjacielem i kompanem do dzieci. Nie wykazuje agresji a w stosunku do dzieci jest cierpliwa i spokojna. Jak na młodego psiaka przystało jest wulkanem energii, uwielbia zabawy na podwórku, ganianie za piłką i patykiem. Kiedy wychodzimy i wracamy do domu niespodzianek już nie ma, a sunia cieszy się cała sobą na nasz widok.
Powoli zaskarbia sobie nasze uczucia i jestem pewna, że Lilu powoli zdaje sobie sprawę, że znalazła swoje miejsce na ziemi i zostanie z nami na zawsze."

15.01.2014

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Lilu:

"Szanowni Państwo,
Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale ten czas tak szybko zleciał, że ani się nie obejrzałam, a Lilu jest z nami już prawie p1,5 roku. Sunia się u nas szybciutko zaadoptowała (co prawda przez pierwsze pół roku nie obyło się bez załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w domu, ale ten etap na szczęście już za nami). W lipcu natomiast, po powrocie z Mazur przywiozła ze sobą nieproszonego gościa: kleszcza, ale dostała odpowiednie leki i wszystko wróciło do normy. Obecnie Lilu jest zdrowa, w dobrej kondycji, a ponieważ zima nie jest jak na razie za ostra sunia może spędzać dość dużo czasu na dworze, co jej bardzo odpowiada. Musieliśmy się przyzwyczaić do jej szczekania, ponieważ jest psiakiem niezwykle głośnym: kiedy jest na podwórku, każdy w okolicy wie kto na nim rządzi:) W stosunku do dzieci jest cudownie i anielsko cierpliwa, brak w niej jakiejkolwiek agresji. Doskonale dopasowała się do naszej rodziny i wiem, że jest szczęśliwa.

Pozdrawiamy gorąco,
Ania i Lilu:)"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.