STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BARTEK
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Żory
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.10.2012

Bartek został nam zgłoszony dwa dni temu, pies od 3 tygodni błąkał się pod Zabrzem.

Boksera udało się złapać, przeszedł pod naszą opiekę, zamieszkał w domu tymczasowym u Izy w Żorach.

Relacja Izy:

"Oto cudo które zamieszkało pod moim dachem :) Dałam mu na imię Bartek. Wczoraj dostałam wiadomość że w Zabrzu od trzech tygodni biega bezpańsko bokser, udało się go złapać i teraz mieszka u mnie cudowny, pręgowany i ogoniasty Bartek :) Właśnie wróciłam od weta, waży 23 kg, jest bardzo chudy :( ale na domowym jedzonku szybko nabierze ciałka :) dostał tabletki na odrobaczenie, a w poniedziałek idziemy robić badania krwi. Bartuś ma ok 6 latek, ogólny stan jest dobry, czyste uszka, ale ma braki w uzębieniu, połamane kły, lecz to mu nie przeszkadza być cudownym bokserem, bo jest idealny. Dogadał się szybko z Sabinką i uwielbia moje 4 koty :) Jest bardzo grzeczny i usłuchany, ładnie chodzi na smyczy. Nie wchodzi na kanapy, chyba nie był nauczony....Teraz oba moje dzieciaki odpoczywają, wyspacerowane i pojedzone :))))
Przesyłam fotki zrobione komórką, bo nie mam aparatu(popsuł się).....zrobię inne to podeślę."

07.11.2012

Iza, opiekunka z domu tymczsowego Bartka postanowiła, że nie odda już Bartusia, bokser zostaje na stałe w DT
"Dzisiaj byliśmy na szczepieniu, czipowaniu i ważeniu....waga wzrosła do 26,6 kg :) super, bo Bartek to typowy niejadek...i karmienie jego to wielkie wydarzenie w domu, ale jest dobrze, dajemy radę...ja mam już wprawę, jeśli chodzi o niejadki :)
Bartuś dostał też preparat o nazwie Pro-Kolin, bo ma problemy jeszcze z okropnymi wzdęciami i robi jeszcze trochę rzadką kupkę.
A tak po za tym to jest super...to cudowny boksiołek :) pod warunkiem, że w okolicy jego i Sabinki nie kręci się jakiś inny kawaler, bo wtedy zamienia się w prawdziwą bestię :) musimy nad tym jeszcze popracować.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.