STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
YOGI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

21.10.2012

Yogi to jeszcze dzieciak, który ma około 1,5-2 latek. Błąkał się przy stacji benzynowej.... możemy się tylko domyślać, jaka jest jego historia. Pracownicy stacji dokarmiali go przez dwa dni, ale ze względu na chłodne noce, postanowili poprosić schronisko o pomoc dla boksera. To typowy boksiołek radosny, ufny, pragnący bliskości człowieka. Yogi w schronisku pomimo towarzystwa suki Laury strasznie rozpacza. Domek potrzebny na cito!

06.11.2012

Yogi zamieszkał w nowym domu w Warszawie, czekamy na relację i zdjęcia.

09.01.2013

Dostaliśmy relację i zdjęcia z nowego domu Yogiego/Enzo:

"Witam serdecznie,

Przesyłam krótką relacje z pierwszych dni naszego nowego pupila w nowym domu :)

Dzień dobry, jestem Enzo i 25/10/2012 przyjechałem ze schroniska w Piotrkowie Trybunalskim do nowego domu w Warszawie.
Pani Marysia powiedziała mi dzień wcześniej, że rano przyjadą po mnie moje nowe "człowieki". Nie mogłem się doczekać i już od rana wypatrywałem samochodu. W końcu około południa przyjechali. Gdy tylko zobaczyłem moich nowych "rodziców", obojgu rozdałem buziaki. Mój Pan jak mnie zobaczył, to ze łzami w oczach przyznał, że jestem "piękny bidol". A później już tylko przyjemności: spacer po lesie i długa podróż do domu. Opowiedzieli mi, że nie tak dawno odszedł za "tęczowy most" ich ukochany boksio Fred i muszą jakość zastąpić ogromną pustkę po nim. Już w moim nowym domu, zniosłem dzielnie kąpiel bo Pani powiedziała, że nie ładnie pachnę - jak bezdomny :)
Niestety następnego dnia się rozchorowałem, chyba od nadmiaru wrażeń. Miałem katar i okropnie kaszlałem. Codziennie chodziłem do Pani Doktor na zastrzyki i łykać te niedobre pastylki. Teraz moja Pani się śmieje, że najlepiej ze wszystkich spacerowych ścieżek znam tę, prowadzącą do lekarza :)
Teraz jestem już zdrowy, najedzony i bardzo szczęśliwy. Zostaję sam w domu i staram się niczego nie niszczyć. Wiem do czego służy kanapa i nawet mam własną. Uczę się bawić i naprawdę kocham tych moich " człowieków" a oni chyba kochają mnie.
Pozdrawiamy,

Enzo, Grażyna i Wojtek."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.