STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ASLAN
Wiek: 3-5
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

22.10.2012

Dwa tygodnie temu, do pewnego gospodarstwa przybłąkał się przepiękny bokser. Państwo postanowili dać mu tymczasowe schronienie. Aslan mieszka w budzie, na posesji jest jeszcze jeden pies, z którym się dogaduje, bokser nie lubi kotów, natomiast kocha ludzi. Aslanek pilnie potrzebuje domu, choćby tymczasowego. Wymaga szybkiej konsultacji weterynaryjnej, bardzo mocno kuleje. Pomóżmy znaleźć mu dom.

Aslan może zostać w obecnym miejscu do końca tego tygodnia ....

05.11.2012

Aslan kilka dni temu przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w hoteliku pod Bydgoszczą.

Relacja Oli:
"Bokser był dziś u lekarza weterynarii, miał zrobione badania krwi i RTG stawów w znieczuleniu. Aslanek ma problemy z chodzeniem,  są  one spowodowane bardzo zwyrodniałymi stawami. Jutro odbieramy wyniki krwi, więc będziemy wiedzieć, czy coś jeszcze mu dolega. Aslan mimo problemów z nóżkami jest wesołym bokserem, bardzo garnie się do ludzi, ciągle szuka z nimi kontaktu."

17.11.2012

Aslan przjechał kilka dni temu do Warszawy,  na badania do lecznicy.

Badanie krwi wykazało dużą anemię prawdopodobnie na skutek bardzo dużego zarobaczenia, co potwierdziło badanie kału.

Bokser został od razu odrobaczony, za tydzień czeka go kolejne, kontrolne badanie krwi.

25.05.2013

Aslan mieszka obecnie w domu tymczasowym u Pana Janusza w Sulejówku. Staruszek zaprzyjaźnił się z bokserami Rene i Lami i czuje się w nowym miejscu bardzo dobrze.

 

18.10.2013

Relacja Germaine:

"Aslan pięknie się zadomowil u Pana Janusa, zaprzyjaźnił się z resztą stada, czyli z Rene, Bruno, Lami, Jokerem i Puśką. Niestety staruszek ma problemy ze stawami i nie może z nimi szaleć podczas zabaw ani chodzić na długie spacery, szybko się męczy i zaczyna utykać"

 

04.05.2014

Odwiedziliśmy dzisiaj Aslana u Pana Janusza w Sulejówku.
Relacja Germaine:

"Aslan ma problem z okiem, był na wizycie u Doktora Garncarza.  Prawdopodobnie jeden z psiaków zahaczył zębem o jego oko podczas zabawy, bokser dostaje leki, oko ładnie się goi.
Mimo wielkich chęci Aslan nie jest w stanie wychodzić na spacery z innymi bokserami, zwyrodniałe stawy nie pozwalają mu na dużo ruchu. "

10.08.2014

Aslan nie biega już z innymi psami w domu tymczasowym :(  Bokser przekroczył Tęczowy Most i teraz bawi się na bezkresnych łąkach bez bólu i cierpienia... To kolejny pies, który nas ostatnio opuścił...
Bokser miał coraz większe problemy ze stawami, lekarz podejrzewał nowotwór kości, pobrano wycnki do badania, wyniki krwi wykazały mocznicę, stan Aslana się pogarszał ...

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.