STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TAJSON
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

29.10.2012

Tajson trafił do schroniska kilka dni temu...

Relacja:

"Jest pięknym bokserem w kiepskim stanie, musiał nie dojadać w swoim domu, albo długo się błąkać po osiedlu. Znaleziony przez dobrych ludzi został doprowadzony do schroniska. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że boksery psychicznie i fizycznie nie są w stanie żyć w schronisku. Nie mówiąc już o tym, że dzisiaj temperatura sięga 0 stopni i spadł śnieg. Tajson nie ma prawie tkanki tłuszczowej, jest tak bardzo wychudzony. Tajson bardzo się trzęsie z zimna i chyba ze strachu, owszem podchodzi, poliże rękę, ale zaraz odchodzi wolniutko do budy. Tak jakby już miał depresję. A może depresja zaczęła się już zaraz po wyrzuceniu go z domu?"

01.11.2012

Tajson przeszedł pod naszą opiekę, zamieszkał w domu tymczasowym pod Warszawą.  Bardzo dziękujemy pani Marzenie, lekarzowi weterynarii za pomoc dla boksera!


Relacja:
"Po wyjściu ze schroniska Tajson, okazał się 100% bokserem.
Radości nie było końca, a przygnębienie schroniskowe i depresja jakby się ulotniły :) Bardzo kocha ludzi i dzieci, wywija kuperkiem ósemki z radości. Ładnie chodzi na smyczy, na spacerach zachowuje wielką ciekawość wszystkim co go otacza. Umie zachować czystość, mimo biegunki poschroniskowej wytrzymał grzecznie potrzeby całą noc. Kocha piłeczkę, najchętniej nie rozstawałby się z nią w ogóle. Spotkawszy sunię na spacerze, aż się wyrywał żeby się z nią pobawić, taki był szczęśliwy. Jest bardzo chudziutki, a miseczki z ryżem i mięskiem pochłania z prędkością światła. Tajsonek nie lubi niestety kotów, więc domek dla niego raczej bez mruczka :)"

15.11.2012

Tajson zamieszkał w Koszalinie. Dostaliśmy relację z nowego domu:

"Dzień Dobry

Szanowna Pani Alicjo na wstępie bardzo dziękuję za Waszą dobroć w pomocy dla bokserów, które są bardzo wrażliwe i nieszczęśliwe bez domu. Miałem boksera 11 lat niestety odszedł za tęczowy most.

Tajson szczęśliwie dotarł do Koszalina 12.11.2012 r. Byliśmy z nim u weterynarza i określił jego wiek pomiędzy 3-4 lata. Stan ogólny Tajsonka określił jako dobry i będzie mógł być zaszczepiony w przyszłym tygodniu. Tajson zadomowił się u nas. Jest spokojny i przyjazny dla ludzi, natomiast w stosunku do innych psów jest napastliwy. Sąsiedzi pocieszają, że to efekt przejść i kwestia czasu.

Tajson od początku stał się członkiem naszej rodziny i nie zostaje sam w domu gdyż praktycznie ktoś jest zawsze w domu. Serdecznie pozdrawiam

Aleksander"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.