STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SHANTI
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: Klinika Bydgoszcz
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

31.10.2012

Wczoraj w godzinach popołudniowych dostaliśmy zgłoszenie o wychudzonej bokserce błąkającej się po głównych ulicach Bydgoszczy, sunia chodziła między jadącymi samochodami. Wolontariuszki Marta, Magda i Edyta złapały sunię, zabrały do ciepłego domu, nakarmiły i napoiły.

Shanti przeszła pod opiekę naszej Fundacji, wolontaruszki przywiozły ją wieczorem do lecznicy. Bokserka została przebadana, lekarz ocenił jej wiek na około około 10-11 lat. Shanti jest bardzo wychudzona, zaniedbana, słania się, kręci w kółko. Staruszka zamieszkała w lecznicy u doktora Sebastiana, jest pod stałą opieką weterynaryjną. Z relacji Gosi i Oli, które ją odwiedzają wiemy, że jest spokojna, grzeczna, ułożona, świetnie dogaduje się z psami i suniami, jest całkowicie bezproblemowa. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc suni, szczególnie Doktorowi, który bez wahania przyjął boksię pod swój dach. Shanti pilnie szuka domu tymczasowego lub stałego, domu, w którym będzie mogła swą jesień życia spędzić obok człowieka, w spokoju, bezpieczeństwie i miłości.

Dni są coraz chłodniejsze, jest tyle bokserów czekających na naszą pomoc, coraz więcej psów przechodzi pod naszą opiekę. Nie poradzimy sobie bez Państwa pomocy, bardzo prosimy o darowizny na utrzymanie tych, które już są pod naszą opieką i ratowanie kolejnych....

Można wspomóc leczenie i utrzymanie Shanti wpłacając darowizny na konto naszej Fundacji z dopiskiem "pomoc dla Shanti".

04.11.2012

Potrzebujemy pilnie pomocy w transporcie Shanti z Bydgoszczy do Warszawy. Kontakt: Ola 794 505 400

13.11.2012

Shanti wróciła dzisiaj do swoich właścicieli.
W związku z tym, że właściciele oskarżyli naszą Fundację o kradzież i bezprawne przetrzymywanie psa, który błąkał się na ulicy i otrzymał naszą natychmiastową pomoc w postaci leczenia oraz opieki w domu tymczasowym, dzisiaj został podpisany protokól odbioru psa w obecności świadków. Pies w chwili zabrania z ulicy nie miał adresatki, nie był zachipowany, nie było danych właściciela na obróżce wbrew wcześniejszym twierdzeniom właścicieli. Mimo wielokrotnych wezwań Fundacji do przedstawienia dokumentu stwierdzającego prawo do posiadania psa, dokument taki wpłynął do nas dopiero trzy dni temu.
Zostaliśmy również oskarżeni przez właściciela o dorabianie się na wizerunku ich psa, prosząc Państwa o pomoc i wpłacanie darowizn na leczenie i utrzymanie Shanti.
Przedstawiamy zatem poniżej wszystkie darowizny, które wpłynęły na konto Fundacji z przeznaczeniem dla Shanti:
Firma X ze Szczecina-50zł
Magdalena Z- 50zł
Edyta K. 100zł
SUMA: 200 zł

Koszty związane z leczeniem, transportem oraz utrzymaniem Shanti:
Leczenie w lecznicy w Bydgoszczy: 180 zł
Karma: 70 zł
Transport: 93,81 zł
SUMA: 343,81 zł

Kolejna wizyta w lecznicy podczas pobytu Shanti w domu tymczasowym została opłacona w ramach pomocy dla naszej Fundacji przez tymczasową opiekunkę.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.