STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SKUBI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

06.11.2012

W związku ze zmianą sytuacji rodzinnej, młodziutki Skubi szuka nowego domu.


"Skubi ma rok i trzy miesiące, jest bardzo przyjaznym psiakiem, uwielbia zabawy z ludźmi, wychowuje się z dwójką dzieci. Z innymi psami dogaduje się bez problemów. Jest to bardzo mądry pies, który szybko się uczy. W domu wie, gdzie jest jego miejsce, jeśli od początku wyznaczymy mu terytorium to będzie tego przestrzegał (w naszym domu są to 2 pomieszczenia, w których przebywa i do innych nie wchodzi).

15.11.2012

Skubi / Pongo zamieszkał w nowym domu w Warszawie.

Relacja:

"Witam Pani Olu,
Pongo czuje się bardzo dobrze. Ostatnie dni miał pełne wrażeń. W niedzielę zapoznawał się z rodziną, wzbudzając oczywiście powszechny zachwyt. Dzisiaj najpierw wybraliśmy się na zakupy po nowe szelki (bardzo lubi przymierzać, zachowuje się jak model), a następnie do lecznicy. Został bardzo dokładnie przebadany (zniósł to bardzo dzielnie). Pani doktor stwierdziła kaszel kenelowy, dostał antybiotyk oraz tabletki na odrobaczenie. W przyszłym tygodniu jesteśmy umówieni na badania kontrolne, uzupełnienie szczepień oraz zaczipowanie Ponga.
Pongo jest cudowny, w naturalny sposób uzupełnił pustkę po naszym poprzednim ukochanym bokserku. Poniżej przesyłam kilka fotek. Będę informowala na bieżąco, co u niego slychać.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.