STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOŚKA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Klinika
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

06.11.2012

Tosia to młodziutka około 2 letnia bokserka, która została znaleziona przy ruchliwej ulicy. Ogromna z niej przylepa, cały czas pragnie być blisko człowieka, pakuje się na kolana, chociaż jest nieco strachliwa. Podejrzewamy, że raczej nie mieszkała w domu, nie wie co to schody, ale kanapę już opanowała :)) Boi się hałasów, a nawet trochę podniesionego głosu. Tosieńka jest wychudzona, pilnie potrzebuje domu.

26.11.2012

Tośka zamieszkała w nowym domu w Białymstoku.

Relacja:

"Witam Pani Alu!

Już minął pierwszy tydzień odkąd Tosia/Maja jest u nas. Długą podróż zniosła dzielnie. Bardzo dziękujemy Panu Kajetanowi za pomoc w transporcie. Początki były trudne. Rezydent Maks (bardzo przyjazny do innych psów ) "zębami" przywitał Maję i tak już zestresowaną całą sytuacją. Odbyło się kilka awantur, ale okazało się, że Maja wcale nie jest taka strachliwa, przywołała Maksa do porządku, podporządkował się jej, Maja zarządza. Obecnie żyją w najlepszej przyjaźni, co jakiś czas uskuteczniają gonitwy po domu, wszędzie chodzą razem. Przez pierwsze dni Maja nie potrafiła zachować czystości, zdarza się jeszcze zrobić to i owo, ale już rzadziej. Przytyła 3,5 kg,waży 20 kg, zaokrągliły się boczki, jadłaby na okrągło i to wszystko, mimo braku wielu zębów, wobec tego kontrolujemy częstość posiłków. A poza tym jest bardzo miłą , bardzo wdzięczną, grzeczną sunią, wpatrującą się wielkimi brązowymi oczkami, chodząca krok w krok za nami. O dziwo nie próbuje wchodzić do łóżka. W załączeniu przesyłam zdjęcia."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.