STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LUSIA
Wiek: 7-9
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most

07.11.2012

Lusia od kilku dni przebywa w schronisku, błąkała się po mieście. Ma około 10-11 lat. Jest bardzo smutna, przygnębiona, widać, że tęskni.. Na oku ma zmianę, prawdopodobnie po niewyleczonym wrzodzie, przy ogonku jest stan zapalny, po nieumiejętnym kopiowaniu. Luśka mieszka w boksie z innymi suniami, dogaduje się z nimi bez problemu. Staruszka powinna jak najszybciej trafić do domu, do człowieka, który ją przytuli i pokocha.

10.11.2012

Lusia przeszła pod opiekę naszej Fundacji, przyjechała prosto do lecznicy na badanie kontrolne. Okazuje się, że bokserka nie ma tyle lat, na ile oceniono ją w schronisku, jest młodsza.

Dziękujemy Marcie i Maćkowi za pomoc w transporcie.

Lusia ma na powiece narośl, która podrażnia gałkę oczną. Bokserka ma umówiony na wtorek zabieg sterylizacji oraz usunięcia narośli z powieki. Obecnie dostaje krople do oczu 4 razy dziennie.

Lusia mieszka w siedzibie Fundacji, relacja Germaine:

"Lusia jest bardzo grzeczną, ułożoną, łagodną i posłuszną sunią, zna podstawowe komendy. Z moimi bokserami dogdała się bez problemu, zajęła oczywiście fotel Levutka. Sunia uwielbia zabawę, skacze bardzo wysoko i gania z wielką radością za piłką."

17.11.2012

Lusia miała kilka dni temu zabieg sterylizacji, usunięto jej również narośl z powieki.

Bokserka musi chodzić w kołnierzu, żeby rana na powiece się dobrze zagoiła.

Relacja Germaine:

"Lusia wróciła po zabiegu do domu, przygotowałam jej posłanko i ciepły kocyk, ale zanim się obejrzałam, ona już wpakowała się do mojego łóżka. Lusia jest bardzo grzeczną, posłuszną sunią, uwielbia się przytulać."

05.01.2012

Lusia zamieszkała w nowym domu w Bielsku Białej, w domu z boksiowymi tradycjami..., który niedawno pożegnał Talusię adoptowaną z naszej Fundacji.

Relacja:

"Witamy serdecznie:)

Na wstępie gorąco pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to, że Lusieńka do nas dojechała. Luśka (Rudzia) już się zadomowiła, jest cudowna, to kwintesencja spokoju i delikatności, uwielbia się przytulać, domagając się pieszczot. Boksia zachęca nas do zabawy figlarnie podskakując i powarkując, Lusieńka po mistrzowsku ma opanowaną sztukę wypraszania smakołyków, oczywiście skutecznie:) nooo i po mistrzowsku zasadza takie bączki, że musowe jest wietrzenie...Luśka uwielbia spacery, posyłamy kilka fotek z jednego ze spacerów, minusowa temperatura była wtedy więc Lusiek w kurteczce, żeby nie zmarzła dzewczynka. Lusia ukoiła ból po stracie naszej poprzedniej suni ,bardzo się cieszymy, że jest z nami i możemy się nią nacieszyć...:) Pozdrawiamy Sonia,Bodan,Ameka i nasze rudzielce Lusia i As"05.07.2014

Dostaliśmy bardzo smutną wiadomość od opiekunki Lusi:
"....DZISIAJ W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH ODESZŁA NASZA CUDOWNA LUSIEŃKA,ŚMIERĆ PRZYSZŁA Z NIENACKA, LUŚKA WYSZŁA NA OGRÓD NIE BYŁO JEJ PARĘ CHWIL POSŁAŁAM CÓRKĘ ABY ZA NIĄ ZERKNĘŁA, A TU SŁYSZĘ  PŁACZ I LAMENT MOJEGO DZIECKA WOŁA MAMO LUŚKA NIE ŻYJE, BIEGNĘ REANIMUJĘ NA PRÓŻNO....ODESZŁA SZYBKO, CICHUTKO.......ODESZŁA NASZA ZŁOCISTA DOSTOJNOŚĆ- KRÓLOWA, ZŁOTKO NASZE, CUDOWNOŚĆ, PIĘKNISIA....
SZALEJ PO NIEBIAŃSKICH ŁĄKACH KOCHANA......"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.