STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NAZAR
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Gdynia
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

29.11.2012

Nazar trafił do schroniska 2 miesiące temu, bokser był zrezygnowany, smutny.

Nazar ma koło 3 lat, kilka dni temu przeszedł pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Doroty w Kaliszu.

Relacja behawiorysty, Pani Jolanty Krótkiewicz:

"Pies nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi i zwierząt. Podczas spacerów nie interesuje się przechodzącymi obcymi ludźmi. Dobrze reaguje na zmieniające się otoczenie. Wykazuje się pobudzeniem w stosunku do przechodzących obok psów, jednak ma to charakter zabawowy. Pobudzenie widoczne jest także przy zakładaniu smyczy (podskakuje i chce się bawić smyczą), jednak po chwili uspokaja się i chętnie idzie ze swoim przewodnikiem. Podczas spacerów zachowuje się spokojnie w stosunku do przejeżdżających samochodów, przechodzących ludzi i psów za płotem. Spokojnie reaguje na dłuższe przebywanie w towarzystwie ludzi znanych i obcych. Reaguje na polecenia ( np. zna komendy siad, leżeć, łapa) i wykonuje je mimo rozproszeń. Dobrze zaaklimatyzował się w domu tymczasowym i pozytywnie reaguje na opiekunów zarówno kobiety jak i mężczyzn."

05.12.2012

Nazar został zabrany przez Straż Miejską do schroniska. Podczas spaceru z opiekunką przestraszył się obcego mężczyzny z rowerem, który się nad nim pochylił, żeby pogłaskać. Bokser złapał pana za nogę, przyjechała Straż Miejska i pies został natychmiast zabrany do schroniska do obserwacji.

Nazar bardzo przeżywa powrót do schroniska, szukamy dla niego pilnie domu tymczasowego lub stałego.

25.12.2012

Po zakończeniu obserwacji w schronisku Nazar wróćił pod naszą opiekę, zamieszkał w domu tymczasowym u Pani Doroty w Gdyni.

Relacja:

"Nazar już bezpieczny w domu tymczasowym u Doroty w Gdyni. Jego cudna, bokserza mordka wyraża tyle uczuć i emocji, że nie sposób go nie pokochać. To zdrowy, silny pies, który bardzo dzielnie zniósł wszystko to, co zgotował mu człowiek. Mimo ciężkich przeżyć nie stracił swojej radosnej, bokserzej natury - rozdaje buziaki i dziękuje całym sobą.

Bardzo dziękujemy Wojtkowi, najlepszemu kumplowi z podróży, za dowiezienie Nazara do domu tymczasowego."

06.04.2013

Opiekunka z domu tymczasowego Nazara podjęła decyzję, że bokser zostanie u niej na stałe.

Czekamy na relację i zdjęcia.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.