STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FUKS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

01.12.2012

FUKSIK został znaleziony przy drodze kilka tygodni temu, skrajnie wychudzony i wystraszony. Zaopiekował się nim człowiek, który ma dużo swoich psów, a jeszcze więcej uratował i wspólnie udało się nam wyadoptować.

Relacja opiekunki, Dominiki:

"FUKSIK dostał troskliwą opiekę i szybko wrócił do formy, tym bardziej, że jest to bardzo młodziutki pies. O jego energii i spontaniczności nawet nie da się pisać to trzeba zobaczyć i to w realu bo zdjęcia tego nie oddają. Zresztą samo złapanie go w obiektywie to mega wyczyn, żeby powstało te kilka zdjęć zrobionych były dziesiątki, o ile nie setki. Stosunek FUKISA do ludzi jest mega pozytywny i kocha cały świat, oczywiście pod warunkiem, że ten świat  będzie chciał się z nim bawić. Żyje przyjaźnie z innymi psami, kotami i gołębiami. Gdybym chciała znaleźć jakieś jego wady charakteru to szczerze: nie ma. Jest natomiast wybredny w jedzeniu i delikatny jak to bokserowate. Potrzebuje człowieka, który o niego odpowiednio zadba i zapewni wystarczająca dawkę ruchu. Odwzajemni się całą swoją boksiową naturą i wiernością."

01.05.2013

Fuks zamieszkał w nowym domu w Warszawie, czekamy na relację i zdjęcia.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.