STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
LEON
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.12.2012

Leon trafił do schroniska prawie rok temu bardzo zaniedbany. Bokser jest bardzo przyjaznym, energicznym i ułożonym psem. Jako jeden z nielicznych mieszkańców schroniska pomaga w szkoleniu nowych, często lękliwych i wycofanych psów. Toleruje inne psy i uwielbia się bawić.

Leon czeka już tak długo, może doczeka się domu na Swięta i spełnią się jego marzenia?

04.01.2013

Leon dostał najpiękniejszy prezent na same Święta, zamieszkał w nowym domu w Rudzie Śląskiej.

Relacja:

"23 Grudzień będzie przez nas zapamiętany na długo. Tego dnia Heniek wrócił z pracy z dużym uśmiechem na twarzy. Jak zwykle radość ta była wywołana chęcią wcześniej wypatrzonego boksera na stronie Fundacji. Od razu pokazał profil Leona wszystkim domownikom. Był to ten sam impuls, który miał miejsce dokładnie 2 lata temu (adopcja Vento). Decyzja zapadła błyskawicznie- Henio stanowczym głosem powiedział „Trudno karpia pokroję około godziny 13”. W dzień Wigilii już o 6 rano wyjechaliśmy do Tarnowa po Leonka. Na miejscu przywitał nas cień boksera (ważył 22 kilo). Leon ku naszemu zdziwieniu od razu po otwarciu drzwi z samochodu już siedział na tylnym siedzeniu i w taki oto sposób dojechał z nami do swojego nowego domku. Był to najwspanialszy prezent świąteczny dla nas wszystkich. Leon zaczyna odżywać ,przybierać na wadze(waży już 28 kg). Nie jest mu obce spanie na kanapie, przytulenie się do swoich nowych właścicieli (co uwielbia), a w sposób jaki nas wita po naszej nie obecności w domu jest godzien prawdziwego boksera. Swoją otwartością i sposobem bycia wkupił się już całej rodzinie. Nie został zaakceptowany przez Vento i całe w tym szczęście bo zapewne po jakimś czasie został by uprowadzony przez Panią Iwonę (moją matkę która na punkcie tej rasy ma lekkiego bzika). Finalnie Leo zamieszkał ze mną i moją dziewczyną Patrycją :) Za kilka miesięcy prześlę kolejne zdjęcia Leo .

Pozdrawiamy Tomek i Patrycja"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.