STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ASZKA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Sosnowiec
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

02.12.2012

Aszka trafiła do schroniska straszliwie wystraszona i zaniedbana. Miała matową sierść, wielki "kaszak" na głowie i przerażone oczy.

Ale czemu się dziwić .. Po kilku latach życia z człowiekiem została porzucona, jak niepotrzebna rzecz i znalazła się w najsmutniejszym dla psa miejscu na świecie: w schronisku.

Teraz jest już troszkę bardziej odżywiona i radzi sobie w tej szarej rzeczywistości, jednak strasznie obawiamy się o to jak przetrwa zimę. Zwierzęta w naszym schronisku nie mieszkają w pomieszczeniach, cały czas są na zewnątrz. Dla bokserów to jest dramat!
Suczka nie wymaga wiele, zadowoli się krótkimi spacerkami, dobrą karmą i ciepłym kącikiem, a na pewno odwdzięczy się za to wielką miłością.

13.12.2012

Aszka przeszła kilka dni temu pod nasza opiekę, sunia byał w ciężkim stanie, nie mogła chodzić, trafiła do szpitala w Katowicach, gdzie zrobiono jej badanie krwi i moczu, usg jamy brzusznej, badanie serca. Bokserka dostała od razu kroplówkę i antybiotyki.

Aszka mieszka obecnie w domu tymczasowym u Pawła, któremu bardzo dziękujemy za opiekę. Sunia jest bardzo grzeczna i łagodna.

10.03.2013

Aszka przeszła zabieg sterylizacji i usunięcia guzów na listwie mlecznej. Dochodziła do siebie w domu tymczasowym w Warszawie u Pani Kingi, której bardzo dziękujemy za pomoc.

Aszka znalazła swoje miejsce na ziemi. Nasza dziewczynka znalazła kochający domek ,a który zasługiwała i tak długo czekała, zamieszkała w Serocku.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.