STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SANTA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

08.12.2012

Santa to młoda, przepiękna pręguska, ma około 2 latek. Przebywała w schronisku od lipca, dziś przeszła pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkała w domu tymczasowym u Kasi i Sebastiana w Bydgoszczy.
Santa prosto ze schroniska pojechała do Kliniki Weterynaryjnej. Sunia ma zapalenie ucha oraz ciążę urojoną, poza tym jest w dobrej kondycji, jest zaszczepiona i odrobaczona.
Relacja Oli:
"Santa to żywe srebro, jest przekomiczna, tańczy w miejscu, podaje na zmianę dwie łapki, wywija precelki, non stop całuje każdego, kogo ma w swoim zasięgu, nadstawia kuperek do głaskania, jest po prostu wspaniała. W samochodzie od razu zasnęła, nie wiedzieliśmy, że jedzie z nami pies. W klinice wszystkie zabiegi zniosła cierpliwie, całując przy tym każdego z lekarzy."

13.12.2012

Santa zamieszkała w Bydgoszczy u Pana Michała, lekarza weterynarii, który leczy nasze psy.

Relacja:

"Witamy:)
Przesyłamy obiecane pierwsze zdjęcia Santy w nowym domku. Dorzucimy jeszcze ciekawsze, ale troszkę później - musimy uchwycić najciekawsze momenty z jej życia! Potwierdzamy opinie z notki adopcyjnej, nasza psinka to największy skarb i na pewno nikomu jej nie oddamy, mimo że telefony się urywają. Santę z początku bardziej cieszył powrót do domu, niż wyjście na spacer, ale czy powinno nas to dziwić u pieska, który wcześniej był pozbawiony miłości? Santa jest bardzo przyjazna, grzeczna, lubi się bawić, chwalić nowymi zabawkami. Ładnie chodzi na smyczy. W pierwszych chwilach zastanawialiśmy się nad zmianą imienia, bo reagowała tylko na cmokania i inne dźwięki. Imię jednak zostało, bo faktycznie to "święty" piesek. Poza tym, ku naszej radości, po dwóch dniach wykazała reakcję na imię.

Pozdrawiamy,
Karolina i Michał"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.