STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DINGUŚ
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT Łódź
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.12.2012

Dinguś ma 6 lat, jego pani trafiła do szpitala, potem do domu opieki, pies został sam, rodzina nie chciała się nim zaopiekować. Dinguś przez miesiąc siedział sam w domu, był tylko na chwilę wyprowadzany.

Losem boksera zainteresował się Pan Piotr, pies jest obecnie w domu tymczasowym u jego znajomych, może tam zostać tylko kilka dni.

Bokser jest bardzo spokojny, pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, jest zrównoważony, dogaduje się z psami.

Dinguś tęskni, nie rozumie dlaczego jego Pan nie wraca, czeka i wypatruje, jest smutny, nie pozwólmy mu trafić do schroniska.

BARDZO PAŃSTWA PROSIMY O DOM STAŁY LUB TYMCZASOWY DLA DINGUSIA,  to będzie dla niego najpiękniejszy prezent na Święta.....

10.01.2013

Dinguś nadal potrzebuje domu, mieszka obecnie u Pana Piotra. Z relacji opiekuna wiemy, że bokser jest bardzo grzeczny i ułożony. Nie ciągnie na smyczy, na spacerach idzie z klasą i gracją, jest bardzo zrównoważony i grzeczny. Dinguś mieszka teraz z psami rezydentami, dlatego nie może zostać w obecnym domku na stałe. Bokser nie przejawia agresji do innych psów.

09.02.2013

Dinguś zamieszkał w nowym domu.

Relacja:

"Dinguś pomału dochodzi do siebie,pierwsza noc jak z małym dzieckiem:) leżeliśmy razem na łóżku spaliśmy głaskaliśmy jedliśmy oglądaliśmy tv i noc przeleciała:) jest naszym oczkiem w głowie :) Dinguś, zajmuje główne miejsce na naszym łóżku :) a Do naszego małego synka, Dingo jest bardzo tolerancyjny i ku naszego zdziwieniu okazuje dużą radość kiedy synek podchodzi do niego dotyka go bądź mowi do niego. Wszystko jest w najlepszym porządku."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.