STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TRINI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Wrocław
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

19.12.2012

Młodziutka Trini trafiła do schroniska, jak sama nazwa wskazuje miejsca, w kórym powinna znaleźć schronienie. Jednak w tym przypadku jest to miejsce, gdzie psy przeżywają gehennę, głodne, chore, silniejsze zagryzają słabsze.

Z takiego miejsca trzeba zabierać psa natychmiast, my zostaliśmy poproszeni o pomoc dla Trini, która nie przeżyłaby kolejnych dni w tym schronisku.

Trini jest miksem, kilka dni temu przeszła pod opiekę naszej Fundacji, mieszka obecnie w domu tymczasowym u Pani Agnieszki we Wrocławiu.

Sunia jest wysterylizowana, bardzo garnie się do człowieka, jest łagodna w stosunku do dzieci, zachęca do zabawy.

28.02.2013

Opiekunka z domu tymczasowego Trini podjęła decyzję, że sunia zostaje u niej na stałe.
"Trini vel Saba okazała się być wulkanem energii, to jeszcze taki duży szczeniak, który musi wszystko poznać i obwąchać. Jak trafiła na tymczas, można było poznać że nigdy wcześniej nie mieszkała w domu, wszystko było dla niej nowe. Już po paru dniach nauczyła się załatwiać swoje potrzeby na dworze, zdarza jej się jeszcze obudzić w nocy na spacer ale już coraz rzadziej. Nauczyła się też chodzić na smyczy i siadać, na komendę idzie tez do swojego ulubionego koszyka, bo pojętna z niej psina i konsekwentne wychowanie i tłumaczenie dają efekty. Jest bardzo przyjazna do wszystkich ludzi i psów, chciałaby się ciągle bawić, szaleje po domu z zabawkami, a potem chrapie na swoim posłaniu najchętniej brzuchem do góry i z łapami w powietrzu. Nie wiem czy to jest wygodna pozycja ale jej pasuje. W domu też potrafi już sama zostać, ale chyba bardzo to jeszcze przeżywa i się stresuje, boi się żeby jej nie zostawić bo po powrocie idzie zmęczona spać.
Pozdrawiam Agnieszka"Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.