STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MALWINA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Toruń
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

04.01.2012

Malwina trafiła do schroniska, kilka dni temu przeszła pod opiekę nasze Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym u Pani Doroty w Toruniu z bokserem Żabotem oraz dwoma psiakami Hatim i Bukim.

Relacja:
"Droga Pani Alu!
Na razie przesyłam tylko trzy zdjęcia. Dopiero co wróciliśmy od weterynarza - straszne kolejki. No i ponownie hura! Malwinkę zbadał bardzo dokładnie nasz drugi nadworny lekarz, pan doktor Garstecki i orzekł, że po infekcji właściwie nie ma śladu! Poza ogólnym wyczerpaniem i wygłodzeniem nic Malwince nie dolega. Zapisał dla niej dietę i (jeśli nic nie będzie się działo) zaprosił na wizytę w przyszłym tygodniu. Zalecił sterylizację za miesiąc, gdy sunia się trochę odkarni i ogólnie dojdzie do siebie. Jeżeli dostałaby akurat cieczkę zapewnił, że są środki, które mogą ją przesunąć i zabieg będzie można wykonać. Po powrocie do domu odbył się spacerek po ogrodzie i Malwinka nawet pobawiła się przez chwilę znalezioną butelką po wodzie mineralnej (ulubione zabawki Hatiego i Buki, które ciągle wynoszą z garażu). Wykazała znacznie większe zainteresowanie ogrodem niż wczoraj. Do Żabota podeszła sama żeby go obwąchać. Mimo, że po ogrodzie chodzimy bez smyczy, nie odbiega zbyt daleko i ciągle się za nią rozglądałam a ona okazywała się być za mną. Co jakiś czas podchodziła żeby ją przytulić i pogłaskać ale nie jest zbyt wylewna. Myślę, że potrzebuje czasu i spokoju. Tego jej u nas nie zabraknie. Trochę dzisiaj pokazała pazurki - warknęła na Żabota i nie chciała go wpuścić do pokoju ale on się nie obraził. Jednak gdy chciała go spędzić z kanapy, nie dał się. Nie doszło do żadnego konfliktu ale dobrze, że Jurek ma wolne i może mieć na nie oko. Po spacerku jedzonko. Dostaje co cztery godziny małe porcje ale i tak zawsze coś zostawia. Teraz, gdy piszę, oba bokserki zgodnie śpią. Na kanapie oczywiście.To na razie tyle.
Odezwę się gdy będzie coś nowego.
Pozdrawiam Dorota G."


07.02.2013
Opiekunka Malwiny podjęła decyzję, że bokserka zostaje u niej na stałe.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.