STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SARA
Wiek: powyżej 9
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most

05.01.2012

12 letnia Sara pilnie szuka nowego domu z powodu choroby opiekunki.

Bokserka jest bardzo grzeczna i przyjazna.

14.01.2013

Sara przeszła pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym u Pana Mariusza w Bydgoszczy, któremu bardzo dziękujemy za opiekę.

Dziękujemy również Sebastianowi i Kasi za pomoc oraz zabranie bokserki do lecznicy. Staruszka ma guzka na listwie mlecznej oraz nadziąślaki.

Relacja Sebastiana i Kasi:

"Dotychczasowa właścicielka Sary, 12-letniej cudnej boksi podjęła ostateczną decyzję o oddaniu jej pod opiekę Fundacji. Sara pojechała do DT do pana Mariusza, któremu bardzo dziękujemy za tak szybką decyzję i chęć przygarnięcia Saruni. Wcześniej Sebastian zabrał ją do weterynarza, który bardzo dokładnie ją zbadał i orzekł, że stan ogólny boksi jest dobry tylko trzeba jej dać czas aby mogła się przyzwyczaić do nowego miejsca i nowego człowieka aby potem ją zaszczepić. Jak rasowy manikurzysta pan doktor wykonał obcięcie przydługich pazurków dziewczyny, a ona jak rasowa kobieta była dzielna i znosiła jego badanie i zabiegi. Mimo swoich 12 latek boksia jest bardzo żywa i nawet chciała sama wskakiwać do auta!!! to grzeczna i ułożona kobietka, która może dać jeszcze wiele szczęścia i radości nowym opiekunom."

19.03.2013

Sara zamieszkała w nowym domu w Bydgoszczy.

Relacja Kasi i Sebastiana:

"Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej otrzymaliśmy długo wyczekiwane zdjęcia Sary i boksera rezydenta. Opiekunowie poinformowali o zaplanowanej operacji u doktora Słodkiego w środę przed świętami-sterylizacja, wycięcie guza z listwy mlecznej oraz nadziąślaków a także narośli na skórze.
Sara pomimo swojego wieku próbuje dotrzymać kroku niespełna 5-letniemu rezydentowi w czasie spacerów i nie tylko.
Właściciele są zachwyceni zachowaniem boksi jednak są zaniepokojeni planowanym zabiegiem. W tej sprawie pozostajemy w kontakcie z panią Haliną i panem Andrzejem."

 

 

03.08.2014

Kilka dni temu dostaliśmy bardzo smutną wiadomość z domu Sary. Sunia  odeszła za TęczowyMost. Bardzo nam przykro...

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.